| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

07-02-2016 Czarna Przemsza

Nasze i nie tylko relacje z wody, ze spływów i wypraw.
Regulamin działu
WAŻNE: Bardzo proszę o dodawanie do tytułu relacji daty rozpoczęcia wyprawy w formacie DD.MM.RRRR.

07-02-2016 Czarna Przemsza

Postprzez Kowboj » 22 marca 2016, o 19:58

Reaguję na hasło "wrzucać coś z lutego". ;)
Rzeka może nie najciekawsza, ale niestety w moim najbliższym otoczeniu same takie :-(

Zapraszam na krótką ralacyjkę pod poniższym linkiem:

https://plus.google.com/u/0/photos/+Pio ... 5743301361
Kowboj
**

Dziękował/a : 32
Dziękowano: 29
Dołączył/a: 19 lutego 2016
Sprzęt: kajaki

Re: 07-02-2016 Czarna Przemsza

Postprzez peterka » 22 marca 2016, o 20:38

Pewnie żeby zmierzyć się z pisarzami i wygrać , będziesz musiał coś tam napisać. Widzę Pogorie4, zamek w Będzinie. .a ten mostek z foty nr2 to gdzie? (Nie cierpię tych naszych śląsko-zagłębiowskich rzek, ale wspomniana fota jest super)
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 478
Dziękowano: 468
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez Kowboj » 22 marca 2016, o 21:18

Nie będę się mocno ścigał, bo pisarz ze mnie słaby, podpisuję tylko fotki i do nich odsyłam ciekawych mych poczynań ;)

Co do zdjęcia o które pytałeś, to kładka na ścieżce rowerowej w Przeczycach pomiędzy stawami hodowlanymi a ulicą Młyńską, w ubiegłym roku jeszcze przejezdna, w tym już nie...
Kowboj
**

Postprzez peterka » 22 marca 2016, o 21:29

Pływałem po Przeczycach na kajaku w 2014 i 2015r. Ten pierwszy rejs był b.przyjemny. Ten zeszłoroczny upiorny ze wzg na smród i zieloną wodę. Kurde, na rowerach tam byłem kilkakrotnie, ale ostatnio z dobrych kilka lat do tyłu. Nie pamiętam tej kładki.
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 478
Dziękowano: 468
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez marcel » 25 marca 2016, o 10:45

W zeszłym roku kładka była przejezdna, bo składała się z 'każdej deski znalezionej w piwnicy" i kawałków palet też. Albo ją ktoś robi do porządku ;-), albo zabrał drewno na opał :-(

Kowboj - ten pierwszy próg za tamą robisz w kajaku czy obnosisz bokiem? Pontonem się nie odważyłem. I jak z głebokością? Już w zeszłym roku było biednie, a po zdjęciach wygląda że jeszcze płycej.
marcel

Images: 0
Dziękował/a : 64
Dziękowano: 214
Dołączył/a: 04 kwietnia 2015
Sprzęt: Ponton Czajka, Solar 410

Postprzez Kowboj » 25 marca 2016, o 17:42

marcel napisał(a):Kowboj - ten pierwszy próg za tamą robisz w kajaku czy obnosisz bokiem? Pontonem się nie odważyłem. I jak z głebokością? Już w zeszłym roku było biednie, a po zdjęciach wygląda że jeszcze płycej.

Ja zaczynałem zwykle właśnie przy tej kładce, próg jest za wysoki i mało przez niego wody kapie. W tym roku było szczególnie mało, ale jeśli masz ochotę to teraz jest wystarczający poziom do płynięcia. Po tych ostatnich opadach wypuszczają troszkę więcej wody (widziałem to przez ostatnie dni pod mostem w Wojkowicach Kościelnych).
Kowboj
**

Powrót do Relacje - spływy, wyprawy, przygody. Wróciłem z...