| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Co Nam W Duszy Gra?

Użytkownicy ForumWodne.pl, praca, hobby, zainteresowania.

Re: Co Nam W Duszy Gra?

Postprzez peterka » 3 lutego 2019, o 15:32

Dzisiaj mam dzień nucenia i zadumy. Z klasyki jeszcze to : https://youtu.be/SEV-Y3b_hvw
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 585
Dziękowano: 569
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez Waho » 3 lutego 2019, o 16:25

Waho

Dziękował/a : 293
Dziękowano: 145
Dołączył/a: 25 sierpnia 2013
Sprzęt: Łódka, deska SUP, kanu.

Postprzez Waho » 4 lutego 2019, o 20:08

Waho

Postprzez Waho » 7 lutego 2019, o 22:36

Waho

Postprzez Waho » 13 lutego 2019, o 08:33

Waho

Postprzez Waho » 13 lutego 2019, o 20:29

Aby w pełni zrozumieć tę rzeczywistość, musimy wziąć pod uwagę inne wymiary szerszej rzeczywistości, wprowadzenie wyższych wymiarów świadomości do naszej świadomości ... Nieskończone wibracyjne poziomy, wymiary wzajemnych powiązań są bez końca. Nie ma nic niezależnego. Wszystkie istoty i rzeczy są mieszkańcami twojej świadomości. W ten sposób przechodząc przez nieskończone odmiany przestrzeni docieramy do boskiej przestrzeni, która jest absolutnie wolna od wszelkich wymiarów i stanowi punkt spotkań wszystkich nieskończoności ... Nieskończone źródło, kosmiczna muzyka rezonująca w hiperprzestrzeni ... "Wszechświat jest żywą istotą to jest niewątpliwie rozległy i intensywnie żywy proces niesamowitej precyzji i mocy Jesteśmy istotami, w których wszechświat zamieszkuje tyle, ile jesteśmy istotami, które zamieszkują wszechświat Życie istnieje w życiu. Nasze życie jest nieodłączne od żywego żywego wszechświata. Nasze życie i świadomość wykraczają poza nasze biologiczne ciała i do dalszych zasięgów i głębi żywego wszechświata. Nasze ciała fizyczne zawierają tylko najmniejszą część pełnego zakresu naszego istnienia. Nasze ciała są biodegradowalnymi pojazdami do nabywania doświadczeń związanych z duszą. Z odnowionym uczuciem cudu możemy otworzyć na większe poczucie jaźni, które łączy się z subtelną żywością wszechświata żywego ... " Nasze ciała są biodegradowalnymi pojazdami do nabywania doświadczeń związanych z duszą. Z odnowionym uczuciem cudu możemy otworzyć na większe poczucie jaźni, które łączy się z subtelną żywością wszechświata żywego ... " Nasze ciała są biodegradowalnymi pojazdami do nabywania doświadczeń związanych z duszą. Z odnowionym uczuciem cudu możemy otworzyć na większe poczucie jaźni, które łączy się z subtelną żywością wszechświata żywego ... "

Waho

Postprzez Waho » 15 lutego 2019, o 22:45

Waho

Postprzez Waho » 17 lutego 2019, o 14:26

Waho

Postprzez Waho » 17 lutego 2019, o 20:15

Waho

Postprzez Waho » 21 lutego 2019, o 20:33

Waho

Postprzez Waho » 23 lutego 2019, o 22:54

Waho

Postprzez miandas » 3 marca 2019, o 09:22

Wczoraj w Warszawie koncert Petera Hammilla - prezent od mojej żony.
Wie, że jestem jego wielkim fanem.
Pełna sala ("Mała Warszawa") świadczyła o tym, że nie jedynym.
Wielki artysta, świetna kondycja, poruszająca ekspresja. Piękno.

https://youtu.be/7xDGOVGqoTQ
droga zawsze nagradza
mój kanał youtube
miandas

Images: 0
Dziękował/a : 1858
Dziękowano: 430
Dołączył/a: 24 czerwca 2015
Sprzęt: Solar 410, OldTown Camden120

Postprzez rawa » 4 marca 2019, o 21:02

Roberto Zanetti znany jako Savage.
Mając 14 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie.
Pierwsze kroki stawiał z zespołem Taxi, w którym gitarzystą był Zucchero.

Albumy ;

Tonight (1984)
Capsicum (1986)
Maxisingles (1987)
Goodbye (1989)
Strangelove (1994)
12" Remixes Vol.1 (1994)
12" Remixes Vol.2 (1994)
Dont't Cry – Greatest Hits (1994)
Savage (1994)
Gold (1994)
Greatest Hits And More (1997)
Discomania (2001)
I Love Savage (2005)
Ten Years Ago (Remaster) (2010)
Tonight (Remaster) (2010)

rawa
Jeżeli czegoś nie wolno a bardzo się chce, to można.
Nie walcz z wiatrem, rozłóż ręce i spróbuj dzięki niemu szybować.
rawa

Images: 0
Dziękował/a : 191
Dziękowano: 359
Dołączył/a: 22 września 2015
Sprzęt: INTEX EX5 modyfikowany GMO

Postprzez Waho » 6 marca 2019, o 08:07

Waho

Postprzez Waho » 8 marca 2019, o 19:31

Waho

Postprzez Waho » 11 marca 2019, o 08:10

Edgar Froese - Epsilon In Malaysian Pale Polecam
Waho

Postprzez peterka » 11 marca 2019, o 09:50

https://youtu.be/vyPAE6xOyJ8 .Wielkie świętowanie miałem z przyjaciółmi z Krakowa prze cały weekend. Wytargałem z półek 70 płyt Methenego w różnych konfiguracjach. Prży winku i nalewkach smakowaliśmy sobie piękne płyty Pata do późnych godzin nocnych. W niedzielę przed koncertem dla odmiany zwiedziliśmy Muzeum Śląskie i pobiegliśmy prosto do NOSPR już w wiekszym gronie bliskich nam osób na spotkanie z wielką muzyką Pata . Wielki muzyk, Wielki i jedyny taki koncert , Mnóstwo świetnych i znanych muzyków przyszło na koncert podziwiać tego Największego.Najlepsza sala koncertowa. Wielkie święto i radość dla wszystkich szcześliwców, którym udało się zdobyć bilet.

https://www.nowiny.pl/148809-pat-methen ... zzowa.html
peterka

Postprzez Krzyś66 » 11 marca 2019, o 16:58

Powiem ci tak Peterko.Te koncerty wielkich gwiazd to już nie dla mnie.Chyba net zrobił z tego wynaturzenie-moim! zdaniem.Kiedy pojawia się info , to trzeba się rzucać na bilety jak na promocje lotnicze za stówkę do Stanów.Ja muszę zaplanować sobie termin , dobrać parę osób(samotnie do teatru, kina czy na koncerty nie chodzę jako i samotnie kajakiem pływać nie zamierzam).I chyba po trzech czy pięciu dniach spojrzałem na bilety na Colinsa iii zostały jakieś dokładnie na przeciw boku sceny w dodatku za jakieś chore pieniądze.Łatwiej mi się wydawało też nie małą kasę na koncerty w czasach licealno studenckich jak obecnie.
A i ja miałem bardzo przyjemne słuchanie Pata u kolegi , też w pięknych okolicznościach przyrody: było nas czterech, saunowaliśmy się a w przerwach popijaliśmy nie zwierzęce napoje słuchając tej właśnie muzyki... i też było coool :D
I apropos , to utwór który dla mnie jest idealnym "teledyskiem" , przepiękne obrazy okraszone świetną muzyką : https://www.youtube.com/watch?v=V9vQ_y9JJ1E
Krzyś66

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 272
Dołączył/a: 23 września 2013
Sprzęt: K1

Postprzez peterka » 11 marca 2019, o 19:00

Masz całkowitą rację z tym szaleństwem i cenami za bilety. Ponieważ nie mam FB to trochę jestem do tyłu z powiadomieniami o koncertach. Mój najmłodszy brat jest na tym ''wszechmogąco-modnym czymś' i daje mi cynk. Ja działam bardziej analogowo tzn. sam wyszukuję wykonawców, festiwali itp. Nasi przyjaciele z Krakowa niedawno byli na 'Stonsach' w Wawie za naprawdę bardzo chorą kasę 1200 czy 1300 od łeba. I wrócili bardzo niezadowoleni. Akustyka fatalna była.
Dla nas z żoną barierą rozsądku jest max 200 pln/os. No chyba że to Colours of Ostrava i jest akurat kilka dobrych dla nas koncertów w cenie do 300pln/os przez cały dzień.
Muzyka Methenego jest ze mną od połowy lat 80tych. Wtedy słuchałem jeszcze muzyki progresywnej i kończyłem z new romantic. Audycje Pana Szachowskiego rozpoczynał kawałek Methenego : San Lorenzo. Bardzo mi się ten kawałek podobał , na liście Niedźwiedzkiego pokazał się świetny utwór z D. Bowie...Dostęp do informacji był tylko w Magazynie Muzycznym i świetnym magazynie Non Stop wydawanym na okropnym papierze. Dyskografie leciały całe na trójce chyba tuż po godz. 19tej od pon-pt. No i 'Wieczór' chyba ok 21.15. I oto w ten łatwy sposób stałem się szczęśliwym posiadaczem całej dyskografii Pata bez większych inwestycji finansowych. Pamiętam napięcie . Czy zmieści się cały kawałek na kasecie? To były emocje.
Ojciec do magnetofonu grundig jaki dostałem od babci dołożył mi ..kolumnę estradową. Podpiąłem się konkretnym kablem tzw piątką i ..była moc.
Jako prezent na nasz ślub dostałem od kolegi koncertówkę Methenego na CD. Kompaktu jeszcze wtedy nie miałem. Kolega wiedział jak mnie zmotywować do zakupu odtwarzacza :) . Muzyka Methenego towarzyszy mi całe życie. Mam takie płyty Pata, których już nie słucham, bo towarzyszyły mi w ciężkich chwilach życiowych. Jednak znakomita większość z nich kojarzy mi się bardzo dobrze z moimi wyjazdami wakacyjnymi, sylwestrowymi i fajnym życiem codziennym dzielonym z żonką. Metheny jakoś tak cały czas przewija się przez nasze życie. Tak średnio co 5-6 lat jesteśmy na jego koncertach... jeżeli tylko bilety są w dobrych cenach. Teraz kupiliśmy po 160pln i mieliśmy miejsca balkonowe idealnie na wprost sceny.
Myślę że muzycznie otworzył nam furtkę do jazzowego świata. Geniusz. Dla mnie najwybitniejszy muzyk naszych czasów. Wczoraj kawałek Last train home został zaprezentowany symfonicznie. Bardzo subtelnie to wyszło.
Ja bardzo lubię ten kawałek ..wizualnie : https://youtu.be/UJ0m-NVeLrM . Bardzo kojarzy mi się z wakacjami . Secret story to był nasz pierwszy wyjazd na Pata do Wawy. Torwar to okropne miejsce w temacie akustyki. Takie plaskate. Jednak dźwiękowcy po kilkunastu minutach dokonali cudu i ten mega rozbudowana instrumentalnie i skomplikowane utwory zaczęły brzmieć jak na płycie. Wtedy wydawało nam się z żoną , że to nie jest możliwe do odtworzenia w warunkach koncertowych. Ten facet to perfekcjonista. Płyta z Jopek to dla mnie najsłabsza pozycja gitarzysty, jednak pewnie dla wielu ludzi to była ta furtka do lepszej muzy.
peterka

Postprzez Waho » 11 marca 2019, o 19:53

Waho