| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Dunajec 21-22 sierpień 2016

Nasze i nie tylko relacje z wody, ze spływów i wypraw.
Regulamin działu
WAŻNE: Bardzo proszę o dodawanie do tytułu relacji daty rozpoczęcia wyprawy w formacie DD.MM.RRRR.

Dunajec 21-22 sierpień 2016

Postprzez marboru » 24 sierpnia 2016, o 21:43

Witam, po bardzo, bardzo długiej nieobecności na forum wodnym...
...ponieważ razem ze swoją drugą połówką i kumplem byliśmy w ostatni weekend na Dunajcu i nakręciłem trochę materiału - powstał z tego wydarzenia krótki filmik.

Spływ na odcinku Sromowce Wyżne - Łącko, łącznie ponad 40km.
Nocleg w Krościenku, gdzie skończyliśmy pierwszy etap spływu.
Ujęcia przedstawione poniżej prawie w całości pochodzą z dnia pierwszego...a to dlatego, że nie miałem jak naładować kamery :( kabelek został w domu.

Film dostępny jest z wyłączeniem niektórych urządzeń mobilnych (ograniczenia YT) - na komputerach spokojnie można go obejrzeć.
Miłego oglądania i pozdrowienia.

Mariusz "marboru"
marboru
**

Dziękował/a : 83
Dziękowano: 206
Dołączył/a: 26 maja 2014
Sprzęt: Seawave

Re: Dunajec 21-22 sierpień 2016

Postprzez Maga » 25 sierpnia 2016, o 08:19

Marboru, świetny filmik, tereny bajkowe, w dodatku mi bliskie. Sokolica, Trzy Korony i piękny przełom Dunajca... który zwykle widziałam z góry, a nie z dołu :D Pozdrawiam!
http://panirybka.blogspot.com

Maga w kajaku - mapa

"Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
Maga

Images: 0
Dziękował/a : 601
Dziękowano: 696
Dołączył/a: 15 lutego 2014
Sprzęt: Helios II

Postprzez miandas » 25 sierpnia 2016, o 09:26

mnie bardzo ciągnie do spływu Dunajcem. Nie sądzę, żeby to się udało w tym roku (chociaż???) ale z pewnością będę miał to w najbliższych planach. Tylko zaostrzyłeś mi apetyt - film naprawdę fajnie zrobiony, dynamiczny, montaż.... Brawo!
droga zawsze nagradza
mój kanał youtube
miandas

Images: 0
Dziękował/a : 1267
Dziękowano: 292
Dołączył/a: 24 czerwca 2015
Sprzęt: Solar 410, OldTown Camden120

Postprzez Krzyś66 » 25 sierpnia 2016, o 09:54

Jeden ze starszych (kajakowo) kolegów strasznie namawia na ten Dunajec i patrząc na filmik , chyba się w końcu ugniemy , tylko ten czas ... mało rozciągliwy :evil:
Dzięki za zachętę.
Krzyś66

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 196
Dołączył/a: 23 września 2013
Sprzęt: K1

Postprzez marboru » 25 sierpnia 2016, o 18:04

Dziękuję Wam za dobre słowo :)
Profesjonalnym sprzętem - to debiut w montażu filmu kajakowego i ciepłe słowa zachęcają do złożenia materiału, który nagrałem na Brdzie i w Borach Tucholskich.

Dunajec od spływu, który odbyliśmy - to pozycja obowiązkowa w każdym sezonie dla nas.

Szkoda jedynie, że z pięciu kumpli, których zaraziłem i pływają z nami (wszyscy na Seawavach) popłynął z nami jeden.

Pięć takich samych sprzętów na jednej rzecze utworzyłoby piękną armadę ;)
marboru
**

Postprzez Ted » 25 sierpnia 2016, o 20:23

Fajny , filmik i muza :m_:
Marboru dobrze zobaczyć że wciąż pływasz .
Ted

Dziękował/a : 522
Dziękowano: 600
Dołączył/a: 20 lutego 2014
Sprzęt: kajak pneumatyczny

Postprzez Łukasz » 26 sierpnia 2016, o 08:56

płynąc przez przełom trzeba tylko pamiętać że w razie potrzeby zatrzymania ( :mrgreen: ) wysiadamy po słowackiej stronie ;)
Łukasz

Dziękował/a : 2
Dziękowano: 36
Dołączył/a: 09 lipca 2015
Sprzęt: critical mass

Postprzez janekorka » 26 sierpnia 2016, o 09:27

Witaj Marboru.
Świetny filmik. Kajaczki się świetnie prezentują, gdyby było więcej seawayów na wodzie efekt byłby jeszcze lepszy. Na filmie fajnie widać bo macie wersję 1 i 2 osobową. Niby już tyle razy spływałem przełomem, ale jak patrzę na Twoje ujęcia to niektóre widoki jakbym pierwszy raz widział. Naprawdę miło się ogląda. Dobrze , że pogoda dopisała bo słoneczko ładnie wszystko doświetla i jest jakoś radośniej jak świeci.

Pozdrawiam i czekam na filmik z z większą ilością seawayów na wodzie.
janekorka

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 82
Dołączył/a: 11 stycznia 2015
Sprzęt: Pneumatyki

Postprzez marboru » 26 sierpnia 2016, o 18:55

Ted napisał(a):Fajny , filmik i muza.
Marboru dobrze zobaczyć że wciąż pływasz .

Pływamy, pływamy :) nie tak dużo jakbyśmy chcieli ale musimy pogodzić w sezonie letnim kilka pasji... rower, góry i inne podróże. Niestety wolnego, tyle co wszyscy + weekendy...a to chyba trochę dla nas za mało :(

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia na szlaku :m_:

janekorka napisał(a):Świetny filmik. Kajaczki się świetnie prezentują, gdyby było więcej seawayów na wodzie efekt byłby jeszcze lepszy. Na filmie fajnie widać bo macie wersję 1 i 2 osobową. Niby już tyle razy spływałem przełomem, ale jak patrzę na Twoje ujęcia to niektóre widoki jakbym pierwszy raz widział. Naprawdę miło się ogląda. Dobrze , że pogoda dopisała bo słoneczko ładnie wszystko doświetla i jest jakoś radośniej jak świeci.
Pozdrawiam i czekam na filmik z z większą ilością seawayów na wodzie.

Dzięki Janku :m_:
Rozglądałem się za Tobą, bo w taki dzień liczyłem, że gdzieś na wodzie z całą swoją armadą jesteś :)
Wszystkich 5 Seawavów ciężko jest skrzyknąć. Mimo, że umawiamy się dosyć często na pełny skład, to często dwie łodzie odpadają z przyczyn niezależnych.
Może kiedyś się uda.

Pozdrawiam również Ciebie bardzo serdecznie!
marboru
**

Powrót do Relacje - spływy, wyprawy, przygody. Wróciłem z...