| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Jesienna Bzura 11-13.11.2016

Nasze i nie tylko relacje z wody, ze spływów i wypraw.
Regulamin działu
WAŻNE: Bardzo proszę o dodawanie do tytułu relacji daty rozpoczęcia wyprawy w formacie DD.MM.RRRR.

Jesienna Bzura 11-13.11.2016

Postprzez Orzech » 14 listopada 2016, o 16:51

I po spływie a było fajnie a co tam było naprawdę zaj......e :||: :||: :||: ,
Fajnie było poznać nowych ludzi wody i spotkać się ze starymi znajomymi :m_:
Podczas spływu pogoda pt.cztery pory roku z naciskiem na zimę ale mimo to
panowała ciepła atmosfera , podczas biwaku mieliśmy zacne grono gości którym chciałbym
podziękować za przybycie i wspólną biesiadę :||: :||: :||:
Co tu dużo pisać - niech żałują Ci co nie byli bo jest naprawdę czego,
wrzucajcie fotki i opisy ze spływu , chętnie poczytam i pooglądam bo mam przymusowe 2 tydzie wolnego :oops:
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie.
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"
Orzech

Dziękował/a : 36
Dziękowano: 47
Dołączył/a: 02 czerwca 2014
Sprzęt: C 14, koryto cygana ,invader

Re: Jesienna Bzura 11-13.11.2016

Postprzez Qbowy » 14 listopada 2016, o 19:25

To się nazywa impreza, po której dają dwa tyg. wolnego :mrgreen: żebra całe? zdrówka życzę
Bardzo jestem zadowolony, że do Was dołączyłem, to był bardzo udany weekend, choć rodzinka, jak ładowałem kajak na samochód przy minusowej temperaturze, jakoś tak dziwnie i podejrzliwie na mnie patrzyła, czy aby wszystko w porządku :lol:
Też dziękuję starym i nowym za wspólny czas na wodzie i przy ognisku. Niecierpliwie czekam na zdjęcia :&&:
Do następnego razu
pozdrawiam Jakub :D
Qbowy

Dziękował/a : 181
Dziękowano: 82
Dołączył/a: 23 lutego 2014
Sprzęt: SOLAR 410 + SEKATEX solo

Postprzez Sikor » 14 listopada 2016, o 21:43

Jakby nie było tośmy przepłynęli 65 km i ok. 600 metrów :lol:
Pierwszego dnia pogoda nas nie rozpieszczała. Był deszcz, śnieg, wiatr i zimno. I dla tego przepłynęliśmy 27,3 km.

Obrazek

Poznaliśmy też Łowicz i mieliśmy przenoskę. Pod koniec dnia ognisko, goście (Kamila, Marshall, Sławek i Tomek) i degustacje :lol: śpiewy. Jurek ostro rżnie drewno na ogień :mrgreen: Noo, następnego dnia pospaliśmy.
W sobotę wyszło słońce i zrobiło się jakby cieplej. Relaks :lol: 15,5 km na liczniku. Okazało się, że Orzech obił sobie skorupkę :lol: Mijamy Rawkę. Próg za nią pokonał tylko Leszek płynący na kanu.

Obrazek

Reszta towarzystwa przecisnęła się wygodną rokadą. Wieczorem dołączył Qbowy i również palimy ognisko. Księżyc jasno świeci, prawie pełnia.

Obrazek

Suszenie, jedzenie, gadanie i degustacja :lol: Kierowcy nie smakowali :mrgreen:
Trzeciego dnia pogoda zgodna z porą roku :mrgreen: zimno i mokro. Ale 22,8 km poszło. W Sochaczewie nawet zapach miejskiego powietrza nie odbiera nam przyjemności przepływania po falach bystrzy. Po drodze robimy przerwę na posiłek i rozgrzewkę. Przy okazji cykamy pamiątkową fotkę.

Obrazek

Dziękuję za dobrą zabawę i towarzystwo :D

Reszta zdjęć jest tu
Krótko i na temat.
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"
Sikor

Dziękował/a : 129
Dziękowano: 259
Dołączył/a: 16 października 2014
Sprzęt: kajak

Postprzez Krzyś66 » 23 listopada 2016, o 15:57

Cześć.
Czekałem na jakąś dłuższą relację ale ... się nie doczekałem :|
Zazdraszczam Wam soboty na rzece , bo to był piękny dzionek w naszym rejonie ; sobotniego wieczoru , bo 'łysy' tak jarał że można było w namiocie czytać bez czołówki :D oraz dużej wody na sochaczewskich bysterkach , bo zawsze je robię na wodzie niższej :(
Gratuluję udanej imprezy i pozdrawiam.
Bzura: w klasie rzek bez przeszkód - jest bardzo atrakcyjna.
Krzyś66

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 334
Dołączył/a: 23 września 2013
Sprzęt: K1

Powrót do Relacje - spływy, wyprawy, przygody. Wróciłem z...