| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Kto i dla czego kupił, dostał lub zrobił sobie pływadło?

Użytkownicy ForumWodne.pl, praca, hobby, zainteresowania.

Re: Kto i dla czego kupił, dostał lub zrobił sobie pływadło?

Postprzez Czołg » 18 grudnia 2014, o 13:40

Ropuch napisał(a):Drugi "hebanek" przebił swoje koleżanki i mówi do mnie ze śmiechem: - ' Hej! Pokaż, co masz w kajaku! Nie wstydź się... no, pokaż, co masz w kajaku..." :lol:
I co ja wtedy zrobiłem...?

Dokańczam: :mrgreen:
A ja, jak nie wyskoczę z kajaka... i plask, plask, wiosłem po gołych tyłkach! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Po przemyśleniu....stwierdzam, że to jednak mało prawdopodobna wersja :lol: :lol: :lol:
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"

-Jacek-
http://kajakczolgowy.blogspot.com
Czołg

Dziękował/a : 795
Dziękowano: 639
Dołączył/a: 18 stycznia 2014
Sprzęt: Carolina14, Canyon, Cerro

Postprzez Amico » 18 grudnia 2014, o 13:41

Nic nie pokazał tylko uciekł :)
Amico

Images: 14
Dziękował/a : 31
Dziękowano: 114
Dołączył/a: 26 lipca 2013
Sprzęt: Solar 410C

Postprzez Czołg » 18 grudnia 2014, o 13:54

Ja się obawiam..., że "załatwił" wszystkie trzy :lol: :lol: :lol:

-Jacek-
Czołg

Postprzez ra_dek » 18 grudnia 2014, o 14:18

:lol:
ra_dek

Images: 147
Dziękował/a : 2913
Dziękowano: 581
Dołączył/a: 28 maja 2013
Sprzęt: ponton z Intexu

Postprzez Ropuch » 18 grudnia 2014, o 15:14

ra_dek napisał(a):Ropuch mnie się nie trzeba obawiać, mnie trzeba kochać, lubić, szanować ;)

Ależ oczywiście Raduś, że Cię kocham :D Już kiedyś Ci pisałem, że podoba mi się sposób prowadzenia przez Ciebie Forum. Gdyby tak nie było, mnie by tutaj nie było. :)
ra_dek napisał(a):Uważam że inteligentny człowiek potrafi komunikować się bez obrażania i wulgaryzmów,

Łączę się z Tobą Raduś w stosunku do obrażania i wulgaryzmów. :)
Amico napisał(a):Nic nie pokazał tylko uciekł :)

No cóż, tak było. Amico zna tę historię. Opowiadałem ją na naszym wspólnym pływaństwie. Tak było - zrobiłem w tył zwrot i spłynąłem do Klubu. :lol:
Ale to nie koniec historii. Myślę jednak, że jej treść odbiegła już daleko od tematu, w którym ją opowiadam i nie chcąc robić bałaganu i za tematycznego "zboczka" dokończę ją w "Rechu, rechu, kum, kum". :)
Zycie jest piękne! Qm!Qm!
Ropuch

Dziękował/a : 668
Dziękowano: 469
Dołączył/a: 14 listopada 2013
Sprzęt: kajaki

Postprzez Czołg » 18 grudnia 2014, o 16:36

:lol: :lol: :lol:

-Jacek-
Czołg

Postprzez Ted » 18 grudnia 2014, o 22:31

SCHWIMMWANNEN napisał(a):Spekuluje że Ropuch w kajaku miał pętko grubej kiełbasy lub kaszanki ;) Zgodnie z przysłowiem : „Poznać PANA po kiełbasie”

:lol:
SCHWIMMWANNEN napisał(a):Przywaliłeś im z główki :lol: :twisted:

Niesmaczne . Rzecz przecież dotyczy trzech kobitek.
Ropuchu jak cię czytam to sobie myślę że minąłeś się z powołaniem . Dalej mógłbyś mieć jedenaście kajaków i nie tylko. Powinieneś stworzyć fikcyjną postać
polskiego Harrego Pottera i trzepać kasiorę.
Musiałeś być bardzo , bardzo młody że się wycofałeś , bo to mi nie pasuje do ciebie. Czekam na CDN ;) .
Ted

Dziękował/a : 497
Dziękowano: 578
Dołączył/a: 20 lutego 2014
Sprzęt: kajak pneumatyczny

Postprzez Ropuch » 18 grudnia 2014, o 23:00

ManaT napisał(a):No to przesiadka na "Rechu, rechu, kum, kum"

Tak Chłopaki, bo w ten sposób będziemy tu jeszcze ciągnąć i ciągnąć... ;)
Zycie jest piękne! Qm!Qm!
Ropuch

Dziękował/a : 668
Dziękowano: 469
Dołączył/a: 14 listopada 2013
Sprzęt: kajaki

Postprzez kuna » 30 września 2015, o 11:42

No to: Mam sporo desek boazeryjnych ,,z odzysku". Jak zbudować z tego, np. bączka ? Ale to pewnie w innym dziale. Wczoraj, pokryłem terrakotą balkon. Dzisiaj, odpoczynek. Pierwszy raz w życiu. Płytki wystają, nierówno wyszło. Ale następnym razem, będę bardziej starał się... :razzzz:
Nie daj się uwikłać! Za wyjątkiem wszelkiego ruchu, dla zdrowia!
kuna

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 60
Dołączył/a: 02 czerwca 2013
Sprzęt: wpław

Postprzez L19:57 » 25 sierpnia 2017, o 16:41

Na swoje 60-te ur. "chlapnąłem", że warto by było przepłynąć szer. Bugu na "wysokości" Cupel-Arciechów (po tamtej str. mam Siostrę "urzędującą" z Rodziną). Poddano to w wątpliwość, czyli bezczelnie obśmiano :lol: . Nie miałem wyjścia. Kajak zakupiłem (także wiosło i kapok) i trasa wodna: Cupel-Arciechów-Rumia-Wolica-Arc.-Cup. zaliczona :||: . A teraz "pływam, robię zdjęcia i dobrze się bawię" na Starorzeczu Bugu (k. Cupla). W planach (jak będzie mi się chciało) dalsze wyprawy: Narew, Rezerwat Dzierżenińska Kępa i Ostoja Nadbużańska w Dolinie Dolnego Bugu 8-) .
P.S.
Nie odpuściłem "działalności wyścigowej", ale wschody słońca, łabędzie, kaczki, czaple, szuwary, stare pomosty, rzucające się ryby, ... i tzw. "święty spokój" na tym starorzeczu, to "miodunio", którego wszystkim życzę i nie koniecznie tutaj ;) . Pzd.
L19:57
*

Dziękowano: 4
Dołączył/a: 23 sierpnia 2017
Sprzęt: kajak

Postprzez kuna » 25 sierpnia 2017, o 17:20

Pozazdrościć! Ja, uwikłałem się w spokojne życie działkowca i jest mi z tym trochę źle, ponieważ zaczęta łódka (6x2) budowana jest, od czasu do czasu. A tak chciałem popływać, pożyć sobie na łódce. A roboty innej, na działce, nie brakuje... Zazdroszczę Ci ! Stopy wody!
Siedemdziesięciolatek.
kuna

Postprzez L19:57 » 27 sierpnia 2017, o 08:38

[album][album][album][/album][/album][/album]Trudno doradzać Osobom,które posiadają tzw. "doświadczenie życiowe" o dekadę większe. Nieopatrznie przydzielono mi pod opiekę 2 działki myśląc, że będę kopał, odchwaszczał, grabił,... A ja "se" zrobiłem po swojemu (i naukowo 8-) ). Tam, gdzie trzymam kajak, zlikwidowałem warzywniak, który był siedliskiem chwastów i posiałem trawę. "Wydupcyłem" kilka chorych drzew owocowych i łącznie z wiatrołomami przygotowuję na opał do prawdziwego pieca kaflowego. W zasadzie zaryzykowałem tylko tym, że Sz. Teściowa "wygumuje" mnie z testamentu :lol: Na 2-giej dz. (o "rzut beretu" od Twojej) dokarmiam rybki, koszę trawę, podlewam, zbieram to co nie wymarzło,... Na tę działalność wystarcza mi kilka godz./tydz. Wygląda "to" tak: Rano otwieram oczy, nie pada, małe co-nieco w kib. i łaz., trochę żarełka, skok na rower, 25km. ,żwawej jazdy, prace na dz.,powrót. A Rodzinka? . W zasadzie pełna tolerancja. W rodzinie musi być przynajmniej jeden luzak-minimalista 8-) .
P.S.
Powyższy txt napisałm w oczekiwaniu na "Znaczącą Imprezkę Rodzinną" ( które b. lubię, tylko nie w nadmiarze) Pzd ;)
*

Postprzez kuna » 27 sierpnia 2017, o 20:17

Tak, najważniejszy jest spokój ducha i (moje) - nie daj się uwikłać! Ano, we wszystko co musiałbyś tolerować, zmuszony podpisem, zgodą, chorobliwym zmuszeniem, zwanym dalej alkoholizmem, narkomaństwem, seksizmem, i inne prawdopodobne.itd. Przez trzy tygodnie, opiekowaliśmy się wzajemnie z Haskim i dzisiaj, oddałem go. Wróciłem do domu. Ale lepiej jest mi na działce. Zostało tyle tematów do dokończenia. Muszę dowiedzieć się (od wróżki) czy zdążę. Kończę wyklejanie kabiny łódki styrodurem. Na styrodur, coś położę. Zapas klepki boazeryjnej, pocięłem na paliwo.
przedtem pytałem, czy ktoś chce. Nikt nie chciał. Największym pytaniem (do siebie) co zastosować do oporu bocznego. Miecz z omegi, mam. Dorobić i wstawić (tylko) skrzynię. Ale tu, moje stopy musiałyby układać się wzdłuż skrzyni, bo miejsca na stopy, na wprost do skrzyni, nie ma. Boczne kile? Prymityw. Ale jak samemu, bez doświadczenia, zrobić?
I tak, latka lecą. Deska z żaglem wisi pod sufitem (nie ma chętnych wśród siostrzeńców, gamonie. A wnuki, jeszcze za małe. Jutro z rana jadę do mostu Siekierkowskiego, prawym brzegiem do Mostu MKS, i z powrotem do domu. Ponad trzydzieści kilometrów. Staram się tak codziennie. Myślałem, o wyprawie rowerowej do Wilna, ale noce, bywają zimne. Plus cztery C. zauważyłem pewnej nocy. No można dwa namioty, jeden w drugi. Ale moja mobilność, w razie zagrożenia, byłaby zerowa. Zostają Hotele, agrostanice itd. No można, ale już mi sie nie chce, samemu. :P
kuna

Postprzez L19:57 » 28 sierpnia 2017, o 02:15

No i niech ten :P pozostanie jak najdłużej z Tobą. Amen i dobranoc ;) .
*

Postprzez L19:57 » 20 września 2017, o 11:11

No to jeszcze kilka zdjęć do 2 txt tego działu ;) .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
darmowe serwery
*

Postprzez kuna » 21 września 2017, o 07:56

Masz wodniackie poczucie humoru! Brawo. Ja, miałem oczko, jeszcze mniejsze. Zrobiłem wnusiowi, boisko. Będzie, jak zapowiedział, piłkarzem, jak Lewandowski! I ja wierzę! Co do jednokółki. To z dwóch widelców, poprzeczki z prostokątnej rury i dwóch kół zbudowałem przyczepkę do dłużyzn. Typu kajak , kanoe, deska windsurf. Do podwieszania. Aby przedmiot przewożony, nie zakłócał równowagi. Przyczepkę, oddałem w prezencie. Mam dalsze prezenty. Typu deska z żaglem, niedokończony jachcik itp.
kuna

Postprzez L19:57 » 21 września 2017, o 14:03

kuna napisał(a):Masz wodniackie poczucie humoru! Brawo. Ja, miałem oczko, jeszcze mniejsze. ... Co do jednokółki. To z dwóch widelców, poprzeczki z prostokątnej rury i dwóch kół zbudowałem przyczepkę do dłużyzn. Typu kajak , kanoe, deska windsurf. Do podwieszania. Aby przedmiot przewożony, nie zakłócał równowagi. Przyczepkę, oddałem w prezencie. Mam dalsze prezenty. Typu ... itp.

Bardzo mi miło :) .
To już nie jest "oczko", od kiedy kuny zeżarły wszystkie kolorowe rybki (czego z resztą im nie żałuję, bo "live is brutal"), ale WDBDB-R (wodny basen doświadczalny badawczo-rozwojowy) 8-) .
Moja jednokółka była wersją przejściową, wymagającą zakupu tylko nowej dętki. Docelowo są 2 koła zamontowane na stałe. (Z rozpędu zdjęcia umieściłem bez chronologii).
Chyba widziałem zdjęcia tej przyczepki. Elegancka i praktyczna.
Jeżeli wśród prezentów... itp. jest deska jesionowa o wym 1600x180x30 (jako półfabrykat do wykonania wiosła do kanadyjki) to bardzo chętnie skorzystam :) .
Na razie nie mam możliwości przejrzenia swoich magazynów ;) . (Sosnę i świerk posiadam).
*

Postprzez kuna » 21 września 2017, o 16:40

No nie mam. Ale w Alei Krakowskiej, za skrzyżowaniem w kierunku do Wólki Kosowskiej (od Warszawy), jest duży skład drewna, z dechami. Mogę Ci pomóc.
kuna

Postprzez L19:57 » 21 września 2017, o 18:35

Nie wykluczone, że skorzystam :) . Jutro W-wa jeździ komunikacją MZA za darmochę i w planach miałem tour'e: Dom-Ursus-Al.K.(pętla)-Nadarzyn-Kajetany-powrót . Mogę wydłużyć do - Szamoty-Wólka K.-Al.K.-powrót. Niestety, nie znam planów odjazdów autobusów, więc jak będzie "trza", to kilku km. spacerek mi nie przeszkadza :) . W tym "dużym składzie drewna" mógłbym być ok.12, ale kierując się zasadą: "Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, to opowiedz Mu o swoich planach", nie wiem czy będę 8-) .
*

Postprzez kuna » 21 września 2017, o 20:40

Juto, od rana pedałujemy z kolegą, do Kulikowa. Gdyby nie ten fakt, umówił bym się, z Tobą. Może w przyszłym tygodniu, rowerami Mieszkałem na Sowińskiego. Dzisiejsza Rakietników. Może przyszły tydzień będzie bez deszczu (jutrzejszy, będzie atrakcją) i pojedziemy rowerkami do składu? Napisz na PRW
kuna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O nas