| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Myszoor na ForumWodne

Pomóż ulepszyć forum. Pomysły, sugestie, itp.

Myszoor na ForumWodne

Postprzez ra_dek » 23 września 2013, o 16:07

Gość w dom sztylety w dłoń :lol:
Ale serio widzę że sprawa jest poważna i że są już oburzeni i zdenerwowani, a ponieważ wielokrotnie pisałem że ma być miło i pisałem to jak najbardziej szczerze to niestety coś z tym fantem trzeba począć.

I mnie Myszoor dopiekł swego czasu, a było to z rok temu, więc uraz nieświeży i może widzę problem inaczej.
Chcę aby każdy czół się tu jak u siebie, ale skoro to nie możliwe to niech przynajmniej większość się tak czuje 8-)
Reasumując: Zbanować za żywota też mogę, ale czy to humanitarne? :lol:
Może dobrym zwyczajem zapytamy demokracji? Ankietka na 3 dni?
Możemy też zgodnie z naszą wiekową tradycją odpuścić dając szanse na poprawę?
Co wy na to? Jak się ktoś krępuje proszę piać na PW.

P.s. Wiem że dla niektórych z Nas jest to sprawa emocjonalna ale proszę o argumenty.
ra_dek

Images: 147
Dziękował/a : 2913
Dziękowano: 581
Dołączył/a: 28 maja 2013
Sprzęt: ponton z Intexu

Re: Myszoor na ForumWodne

Postprzez ra_dek » 23 września 2013, o 16:41

Poczekam na głosy reszty pytanych przeze mnie na PW, ale też na głos każdego kto ma w tej sprawie coś do powiedzenia.
ra_dek

Postprzez dar_ek » 23 września 2013, o 18:42

Uważam, że zakładanie nowego wątku z powodu zapisania się na forum Myszoora jest trochę niepoważne.
Forum jest otwarte, zapisać każdy się może, a ocena, ewentualne banowanie powinna być odpowiedzią na konkretne wpisy danego delikwenta.
Dlatego dajmy na luz, na razie jest spoko, jakieś drobne utarczki między nami, ktoś kogoś nie lubi, ale tak jest na każdym forum.
Moim zdaniem jeszcze nikt nie przegiął na tyle, żeby go banować.
Trzymajmy fochy na wodzy i pozwólmy adminowi działać.
Głęboka rzeka nie huczy - przysłowie greckie
dar_ek

Dziękował/a : 11
Dziękowano: 109
Dołączył/a: 11 czerwca 2013
Sprzęt: czym się da, przeważnie kanu

Postprzez dar_ek » 23 września 2013, o 20:15

SCHWIMMWANNEN napisał(a):Darku przyznałeś w jednym poście że byłeś stałym bywalcem Forum Kanu ale odkąd powstało Forum Wodne to już tam nie zaglądasz i napisałeś też:
Dla mnie kanu jest środkiem do celu a nie celem samym w sobie jak dla niektórych aktywistów forum kanu.

Podtrzymuję opinię, na kanu.pl mi to trochę przeszkadzało, ale banowanie awansem kogokolwiek z tego nie wynika.
Jest też na kanu.pl wielu fajnych ludzi, daleki jestem od wyrzucania dziecka z kąpielą, nakręcania niezdrowej konkurencji między forami. Internet jest wielki, wszyscy się zmieszczą ze swoimi postami.
SCHWIMMWANNEN napisał(a):Jak ocenił byś działania na forum Kanu Myszora i czy nie uważasz że jego działanie na tamtym forum mogło spowodować u kilku osób na tym forum taką reakcję po zarejestrowaniu się Myszora i po takim wejściu ?
Bardzo będę wdzięczny za odpowiedź, jestem ciekaw jak Ty to wszystko widzisz z perspektywy czasu bo ja czy Sylwek lub Drawa możemy nie być obiektywni ;)

Nie jestem na tyle zaangażowanym bywalcem kanu.pl żeby to ocenić, zapisałem się tam raptem w sierpniu ubiegłego roku i bywam dość rzadko, dopiero tu się dowiedziałem o jakichś banach, nadgorliwości adminów, sympatiach, antypatiach itp. Jak widać są kwachy w tym środowisku i tyle, można tylko ubolewać :(
Nie wiem czy jest sens przenosić je na nowe forum. Nie lepiej poczekać i dać działać Radkowi?
Jak ktoś będzie bruździł to się go zignoruje albo w ostateczności zbanuje. Czytać postów nielubianych osób nie ma obowiązku, odpowiadania tym bardziej. W czym problem?
To tylko forum internetowe, a nie najbliższa rodzina czy sąsiedzi od których trudno się fizycznie uwolnić. Tu wystarczy nie kliknąć gdzieś i po sprawie.
dar_ek

Postprzez szuwarek » 23 września 2013, o 20:44

Ma swój staw, wie że go tu nie lubią, ba nawet nie cierpią... Są tacy co uciekli tu z jego z jego forum :shock:
Nie ogarniam :shock:
szuwarek

Dziękował/a : 104
Dziękowano: 43
Sprzęt: drewniak

Postprzez drawa » 24 września 2013, o 12:23

Fani przygód wodnych i wszystkiego czym da się pływać. Wodne wprawy, rafting, spływy i wycieczki, pontony, kajaki, kanu, tratwy i inne pływające wynalazki - lubię to. Jest tu miejsce dla każdego i każdy znjdzie tu coś Dla siebie. Łączy nas miłości do wody i nie dzielny się na tych co pływają na tym czy na tamtym. Zapewniam Was że nawet spływ na BYLE -CZYM. daje ogromną frajde. Apeluje - BEZPIECZĘSTwO NADE WSZYSTKO.!A głos w dyskusji w poszczególnych tematach może zabrać KAŻDY , zarówno ten co spłynie raz czy dwa razy w roku .Jak i ten co prawie nie wychodzi z łodki. Co najwyżej zostanie narażony na śmieszność i po razie czy dwóch sam uzna że jest farbowanym lisem. Czy musimy już podejmować decyzje-zbanowania lub nie banowania? Poczekajmy dajmy czas czasowi- tak mawiają starożytne gumisie. I jeszcze jedno Jeżeli mamy coś do powiedzenia w tym temacie ,to piszmy OTWARTYM TEKSTEM , sądy kapturowe są poniżej naszej godności!
drawa

Images: 14
Dziękował/a : 60
Dziękowano: 189
Dołączył/a: 31 maja 2013
Sprzęt: Forum Spływy Pontony

Postprzez ra_dek » 24 września 2013, o 12:32

Tematu nie zamykam, nie wszyscy się wypowiedzieli. Temat zostanie i będzie świadectwem Naszego miłosierdzia i miłości do bliźniego, pomimo jego wad i ułomności. Jestem szczerze i pozytywnie zaskoczony Waszymi reakcjami /było jeszcze kilka na PW/.

Zanim przejdę do sedna odniosę się tylko do tego co napisał Darek
Darek napisał(a):Uważam, że zakładanie nowego wątku z powodu zapisania się na forum Myszoora jest trochę niepoważne

Darku nigdy i nigdzie nie pisałem że jestem poważny ani że forum ma takie być.
Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli zachodzi taka potrzeba to potrafię.
Moim zdaniem można, a nawet trzeba, poświęcić jednostkę dla dobra ogółu.

Myszor swoim zachowaniem niszczy pożyteczne i ciekawe forum kanu, czyniąc je sceną bezsensownych sporów i przepychanek. Nie mam pojęcia dlaczego właściciel forum jeszcze go nie wywalił - widocznie jak Wy ma dobre serce, może wierzy w cuda i liczy na poprawę - nie wiem, nie mój interes.

Wracając do Naszego forum: zachowanie Myszoora, nazwijmy je po imieniu; głupie i niedojrzałe zachowanie, przyczyniło się do powstania ForumWodne.pl - to jest fakt. Sporo ciekawych i sympatycznych ludzi przyłączyło się do Nas właśnie dla tego, że nie mogli ścierpieć Forum Kanu, nie należy o tym zapominać. Tak więc mając na względzie oczywiste zasługi Myszoora dla powstania i rozwoju ForumWodne.pl oraz Wasze dla niego miłosierdzie uznaje że nie zasłużył na bana!

Banuje go dlatego że mnie irytuje i po prostu go nie lubię.
Ponad to, co i tak już było wystarczające, jak pisałem tu ma być miło.
Nikt syfu na ForumWodne.pl robić nie będzie, a już na pewno nie długo.

Na koniec jeszcze raz zacytuje Darka:
Darek napisał(a):Trzymajmy fochy na wodzy i pozwólmy adminowi działać.

A za ten tekst udzielam Darkowi oficjalnej POCHWAŁY :D
ra_dek

Postprzez dar_ek » 24 września 2013, o 13:24

drawa napisał(a):Zapewniam Was że nawet spływ na BYLE -CZYM. daje ogromną frajde.

Zgadzam się w całej rozciągłości :D
dar_ek

Postprzez KrakuS » 24 września 2013, o 17:13

ra_dek napisał(a):tu ma być miło. Nikt syfu na ForumWodne.pl robić nie będzie

Obrazek
KrakuS

Dziękował/a : 176
Dziękowano: 35
Dołączył/a: 30 maja 2013
Sprzęt: ponton

Postprzez KrakuS » 25 września 2013, o 15:36

Po prostu nie wiedziałem co napisać. Serio.
Mam mieszane uczucia, ale pochwalam decyzje i sposób jej podjęcia. Właśnie za to były oklaski.
Na kanu bywam i nie mam złudzeń: albo miło, albo Myszor. Ciesze się że jak napisałeś "jest po problemie".
KrakuS

Dziękował/a : 176
Dziękowano: 35
Dołączył/a: 30 maja 2013
Sprzęt: ponton

Postprzez Ghost » 29 września 2013, o 15:23

ra_dek napisał(a):Banuje go dlatego że mnie irytuje i po prostu go nie lubię.

Rozumiem, że dopiszesz to na dniach do regulaminu? :) Bo na tzw. "moim" forum z wanną użeraliśmy się przez gdzieś pół roku a bana dostał dopiero po zdjętej drugiej _ostrzegawczej_ blokadzie konta. Jak kogoś interesują mądrości "wanny" i powody dla których wyleciał z "mojego" forum to zapraszam na forum.kanu.pl - tam: http://forum.kanu.pl/viewforum.php?f=13 wiszą przyklejone ku pamięci potomności przejawy (wątpliwej nie tylko dla mnie) mądrości i kultury tego człowieka.

Wiesz? Ja nigdy, ale to absolutnie nigdy nie podjąłbym się decyzji o zbanowaniu kogoś tylko w oparciu o własne widzimisię, lubienia lub nie i bez dania temu komuś szansy jakiejś szansy na wyjaśnienie przedmiotu sporu. Nigdy. Jako Adminowi gratuluję Ci więc przy tej okazji okazanej dojrzałości i dystansu (tak - kpię, bo z tego jak się zachowałeś można tylko kpić : ) ).

ra_dek napisał(a):Ponad to, co i tak już było wystarczające, jak pisałem tu ma być miło.

Rozumiem, że miło oznacza w tym przypadku pisanie w stylu "wanny" oraz humor w stylu drawy i że jest to miód na Twoje adminowe oczy? Miło - czyli słodko, bez cienia krytyki za wypisywanie bzdur, bo komuś będzie przykro i się popłacze? :) OK, szpoko - o gustach nie będziemy przecież dyskutować ...

ra_dek napisał(a):Nikt syfu na ForumWodne.pl robić nie będzie, a już na pewno nie długo.

Możesz uwierzyć albo i nie ale moją intencją nie było robienie syfu, ale zadanie poważnego pytania w temacie, który w pierwszym podejściu mnie pokonał. Jeżeli natomiast komuś w jego chorej psychice wyszło, że jest to prowokacja to jest to problem tego osobnika i jego psychiatry, nie mój. Za stary jestem, za poważnie traktuję wodę i za mało mam czasu by go tracić i robić sobie takie jaja jak kilku userów z tego forum.

Inna sprawa, że wychodzi na to, że w przeciwieństwie do Ciebie ja mam alergię na głupotę i ciężko mi przechodzić w milczeniu obok pseudomerytorycznych bzdur (to do wątku o zwałkach w kanu i tym co tam Grzesiek wypisuje) - i na forum.kanu.pl staraliśmy się je "tępić" tak jak się tylko dało. A, że kilku ludziom wypisującym te bzdury nazywanie spraw po imieniu albo kasowanie idiotycznych postów - w których robili sobie jaja i rozwalali ciekawe merytoryczne wątki - się nie podobało? Świetnie - dlatego są tu a nie tam :) Będziesz potrzebować wytrwałości w dalszym budowaniu tej społeczności z takim swoim podejściem i z ich "wiedzą" (też w sumie kpię).

A już na serio - pozostaje mi Ci życzyć by to forum nie skończyło jako bajorko w którym kilku osobom fajnie się tapla, poklepuje po plecach a w kwestiach merytorycznych wypisuje bzdury. Sorki, że tak prosto z mostu walę, ale zwyczajnie cienki jestem w owijaniu w bawełnę i ciucianiu - szkoda mi życia na to ...

Myszoor

PS I
ra_dek napisał(a):I mnie Myszoor dopiekł swego czasu, a było to z rok temu, więc uraz nieświeży i może widzę problem inaczej.

Wiesz? Pojęcia nie mam czym Ci dogryzłem - serio. Boję się, że to po prostu jakiś przejaw inteligencji emocjonalnej typowej dla 5-6-latka, tyle że wiek inny : (

PS IIa
Piszę z własnego kompa ;)

PS IIb
Pozwoliłem sobie na screena z aktualnej wersji wątku :)

PS III
Bawcie się równie dobrze :)

Obrazek

Adminie - liczę na bana - mam nadzieję, że się nie zawiodę ?? W końcu naprawdę niewielu ludzi ma na tyle mocną psychikę by usłyszeć o sobie czy o tym co robi coś niepochlebnego i się przy tym na tego kogoś nie nafochać.

: ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : ) : )
Ghost
nowy użytkownik, bez *

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 0
Dołączył/a: 27 września 2013

Postprzez ra_dek » 29 września 2013, o 15:30

Cieszę się że było Ci dane wypowiedzieć się w tym wątku, we własnej sprawie. Przyznaje masz sporo racji.
ra_dek

Postprzez dar_ek » 29 września 2013, o 20:18

Obrazek
Proponuję przenieść do działu "Gdzie pływać" jako propozycję Ghosta :)
dar_ek

Postprzez ra_dek » 29 września 2013, o 21:44

No to teraz ja przed szereg :lol:
1. Wszystko już napisałem i pisać ani zmieniać nie mam zamiaru.
2. Postąpiłem po chamsku banując chłopa "za nic" biorę to na moją durną, amatorską, nieokrzesaną klatę.
3. Uważam że ma trochę racji zarzucając mi to i owo.

Ktoś podesłał link, Myszor na nie swoim forum którego jest administratorem postanowił nas reklamować, są komentarze.
W imieniu swoim i całego forum Dziękuje!
Tu temat na FK: http://forum.kanu.pl/viewtopic.php?t=1041

P.s. Człowiek się uczy całe życie i głupi umiera.
ra_dek

Postprzez ra_dek » 30 września 2013, o 12:24

Droga Rodzino ForumWodne.pl apeluję zostawmy ten temat, zajmijmy się sobą i swoim hobby :D

Jeszcze raz powtarzam: mogłem i chciałem zbanować, zbanowałem i jestem z tego powodu zadowolony.
Zrobiłem to z powodów wyższych niż się to zbanowanemu zdaje i nie dla siebie, a dla rodziny.

Na rozluźnienie i jako komentarz, genialna piosenka Pana Artura Andrusa /Panie Arturze ukłony/:

ra_dek

Powrót do Uwagi, propozycje, sugestie