| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Czy tylko ja mam problem

Pomóż ulepszyć forum. Pomysły, sugestie, itp.

Czy tylko ja mam problem

Postprzez drawa » 23 grudnia 2013, o 16:04

Dzis wyslalem administratorowi taka informacie; Obrazek otrzymałem odpowiedz Obrazek wczesniej zapytałem ManaT z forum kanu Obrazek Pytam jeszcze raz czy tylko ja mam problem ? OBRAZKI ZAPISZ NA PULPICIE I CZYTAJ :idea:
drawa

Images: 14
Dziękował/a : 60
Dziękowano: 189
Dołączył/a: 31 maja 2013
Sprzęt: Forum Spływy Pontony

Re: Czy tylko ja mam problem

Postprzez Artur » 23 grudnia 2013, o 16:17

Jak można mieć z tym problem? Tu jest administratorem, tam użytkownikiem. Co w tym złego? No a że ma innego nicka, przecież nikt się do tego nie przywiązuje na siłę. Tu można tak, tam inaczej. Dla mnie :shock: że komuś to może przeszkadzać.
Artur

Dziękował/a : 376
Dziękowano: 536
Dołączył/a: 24 października 2013
Sprzęt: żagle, silnik, wiosła

Postprzez ra_dek » 23 grudnia 2013, o 16:55

drawa pominę fakt publikowania prywatnej korespondencji bez zgody autor i proszę napisz w czym jest problem?
ra_dek

Images: 147
Dziękował/a : 2913
Dziękowano: 581
Dołączył/a: 28 maja 2013
Sprzęt: ponton z Intexu

Postprzez drawa » 23 grudnia 2013, o 17:07

problem :?: to wy macie problem- siedzicie w zakłamaniu po uszy :!: A na kłamstwie nie mozna budowac :?:
drawa

Postprzez ra_dek » 23 grudnia 2013, o 17:19

drawa nie gniewaj się, brniesz w maliny nie wyjaśniając nic. Nadal wiem tyle co wcześniej. Różnica jest taka że byłeś jeszcze uprzejmy, do publikowania korespondencji bez mojej zgody, dorzucić komplement że siedzę w zakłamaniu po uszy 8-)

drawa pisz konkretnie o co chodzi i w jaki to sposób domniemane siedzenie w... dotyka Ciebie i w jaki sposób?
Kto komu i kiedy zrobił krzywdę? Podaj link do tematu/postu, jeśli miało to miejsce na FW spotka go na co zasłużył, obiecuje.
ra_dek

Postprzez drawa » 23 grudnia 2013, o 17:24

powtórze ' DarNur jest aktywnym userem na forum kANU. Gdzie tam występuje pod innym nickiem. Uważam takie postępowanie za delikatnie mówiąc niestosowne!! Od moderatora wymagamy wiecej niz od zwykłego usera! Musi byc on jak zona cezara poza wszelkimi podejrzeniami! Ja tą sytuacja jestem wielce zniesmaczony ,czuje się poprostu oszukany! a t y jak pisze gdzie indziej wiedziałes o tym i widac uznałeś to za norme :!: dzialanie moje jest zgodne z moim sumieniem . DOPÓKI TU YESTEM nie pozwole żeby cokolwiek było zamiatane pod dywan :!: dopóki yestem :mrgreen:
Ostatnio edytowano 23 grudnia 2013, o 18:15 przez drawa, łącznie edytowano 1 raz
drawa

Postprzez ra_dek » 23 grudnia 2013, o 17:39

drawa wydaje mi się że powoli zaczynam Cię rozumieć - chyba.
To było tak, zgodnie z tym co obiecywałem, postanowiłem podzielić się władzą, bo raz forum zaczęło się rozrastać, dwa mam nadzieję że to stały trend, trzy zawsze pisałem że to ma być forum użytkowników, a nie prywatne, firmowe itp. W związku z powyższym zaproponowałem kilku bardziej aktywnym userom posady moderatorów - zaznaczam że nie ma z tego żadnych profitów i raczej nigdy nie będzie więc funkcja nie dość że niedochodowa to dość odpowiedzialna i pochłaniająca czas.
Ale wracając do sprawy, po mojej propozycji DarNur napisał do mnie z podziękowaniami i info że jest jak jest tzn. że ma tam konto /co akurat mnie kompletnie nie obchodzi - nie urażając zainteresowanego/. Ponieważ napisał sam, a nawet miał z tym w związku pory przed objęciem funkcji moda, namówiłem go, podkreślam namówiłem, by został modem u nas.
Od tamtej pory, w mojej ocenie, jako mod sprawuje się świetnie, dba, pilnuje, przenosi, słowem pomaga w rozwoju forum.
Za co należą mu się podziękowania :D

Nie widzę problemu, nie widzę zagrożenia dla kogokolwiek, czy dla któregoś z wymienionych for. Sam mam konta na wielu forach i nie na każdym mam ten nick co tu - uważam że to normalne i nie widzę w tym nic złego.
Nie rozumiem co "aż tak" Tobie drawa przeszkadza?
ra_dek

Postprzez drawa » 23 grudnia 2013, o 17:45

Facet który jest na forum wodnym i bardzo che :lol: tnie zabiera głos w róznych tematach a nie pisze o swoich spływach a nie pisze bo nie chce by go łączyc z forum kanu yes dla mnie zadnym aurorytetem dziś wiem juz dla :!: czego
Sam mam konta na wielu forach i nie na każdym mam ten nick co tu - uważam że to normalne i nie widzę w tym nic złego.
a yestes tam moderatorem :?: :&&:
drawa

Postprzez Prus » 23 grudnia 2013, o 18:01

Na szczęście kolaboracja i podwójna gra DarNura zostały bezwzględnie obnażone. Nie mamy wyjścia – musimy go zgładzić. Jego żonę i dzieci również.
Przy okazji nadmieniam, że tu występuję jako Prus, kiedyś na forach historycznych pisałem pod innym nickiem, zaś w grupie „umawianie na pływanie” na FB zarejestrowałem się pod własnym imieniem i nazwiskiem.
Proszę o łagodny wymiar kary – w końcu sam się przyznałem.
Prus

Dziękował/a : 243
Dziękowano: 479
Dołączył/a: 31 lipca 2013
Sprzęt: kajak

Postprzez Artur » 23 grudnia 2013, o 19:18

ra_dek napisał(a): namówiłem, by został modem u nas.
Od tamtej pory, w mojej ocenie, jako mod sprawuje się świetnie, dba, pilnuje, przenosi, słowem pomaga w rozwoju forum.
Za co należą mu się podziękowania :D

Tez tak oceniam kolegę DarNur. Dodatkowo pisze na temat, z sensem, bez agresji i osobistych wycieczek czy ataków, nie zaśmieca forum pierdołami itd., itp. To że jest modem, nie znaczy że musisz czerpać z niego jakieś wzorce, nie przesadzajmy, to po prostu kilka dodatkowych obowiązków w odróżnieniu od zwykłych użytkowników.
To jest internet, nikt się imieniem nazwiskiem i peselem podpisywać nie musi. Sam jak bym zliczył moje wszystkie internetowe nicki to palców jednej ręki brakło by na pewno. Czy to świadczy o czymś złym? Jedno konto zakładałem dwa miesiące temu, ale w innym miejscu jestem już 5 lat, różnie to bywa.
Dla mnie całe te zamieszanie w wykonaniu drawy jest śmieszne :| tym bardziej, że poważnych argumentów brak...
Artur

Postprzez szuwarek » 23 grudnia 2013, o 19:29

drawa napisał(a):nie pisze o swoich spływach a nie pisze bo nie chce by go łączyc z forum kanu

DarNur teraz już wszyscy wiedzą i możesz pisać o swoich spływach :D :lol:
Zapewniam że chętnie poczytamy :&&:
szuwarek

Dziękował/a : 104
Dziękowano: 43
Dołączył/a: 11 czerwca 2013
Sprzęt: drewniak

Postprzez drawa » 23 grudnia 2013, o 19:36

To i TY do dziś żyłeś w głebokiej nieswiadomości ze mamy tu na forum wallenroda I DOBRZE CI Z TYM :?:
drawa

Postprzez drawa » 23 grudnia 2013, o 21:12

Dziekuje Ci za odpowiedz :D szanuje twoje przemyslenia :D
Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa Drawa czy twoje stosunki z Darkiem na tym forum były złe od samego początku czy od momenty kiedy to dowiedziałeś się że Darek to Manat ?
A może pogorszyły się od momentu od którego twoja intuicja podpowiedziała Ci że DarNur może być Manatem ?
nic nie jest złe od poczatku nie ma m do nikogo uprzedzeń od początku to nie w moim charakterze :!: od jakiegoś czasu ten gośc mi nie pasował[ pisałem wyżej ] to nie moja intuicja ale DarNur wel Manat sam to ujawnił pdpisując si ę w swoim PW. jestem prawie pewien że tak szczwany lis zrobił to świdomie :!: BO resztki jego sumienia nie pozwalały Mu dalej znosic tego brzmienia. Zalogowł sie na nasze forum [ i ja i TY mozemy sie domyslać ] pod innym nickiem . Dostał propozycje bycia moderatorm przyjał ja brnał dalej- poszedł o jeden most za daleko :mrgreen: DZIŚ yes juz uwolniony z tego cięzaru
Ostatnio edytowano 23 grudnia 2013, o 21:29 przez drawa, łącznie edytowano 3 razy
drawa

Postprzez drawa » 23 grudnia 2013, o 21:36

z cały szacunkiem dziś yestem juz zmęczony :oops: Jutro przeczytam jeszcze raz Twój post powoli ze zrozumieniem i ustosunkuje się do niego albo i nie.
drawa

Postprzez rosomak » 24 grudnia 2013, o 00:20

Żeby przedrukować korespondencje i to admina :shock:
Myślę że na niejednym forum dostałbyś za to bana, a temat by znikł! Tu nie dość że nie dostałeś bury to jeszcze admin w kilku postach tłumaczył się z tego co i dla czego zrobił :shock: :shock: :shock:
Przeczytałem uważnie przytoczoną korespondencje i nie zauważyłem tam nic do czego można się przyczepić. drawa szanujmy co mamy! FW na dzisiejsze czasy jest wyjątkowe, panuje tu prawdziwa demokracja, każdy może powiedzieć co myśli co mu się nie podoba, a nawet dyskutować z adminem, na innym forum za taką akcje dostałbyś bana i tyle.
rosomak

Dziękował/a : 30
Dziękowano: 18
Dołączył/a: 07 czerwca 2013

Postprzez drawa » 24 grudnia 2013, o 08:40

spisek
«tajne porozumienie grupy osób dla wspólnego osiągnięcia jakiegoś celu; sprzysiężenie, zmowa» http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=58119
drawa

Postprzez drawa » 24 grudnia 2013, o 09:06

Jeżeli posiadłem wiedze o zawiązanym spisku to wszystkie standarty moralne biorą w łeb. Moje działanie spowodowane jest tylko i wyłacznie pro publiko bono -dla dobra wspólnego. Skoro jak lechu piszesz ' 3- Wiem też już od jakiegoś czasu o tym fakcie i pewnie oprócz mnie Radka i Swimiego parę osób też to wiedziało ale jakoś po pierwsze nijak mi to nie przeszkadzało a po drugie nie widziałem żadnej potrzeby żeby to w jakikolwiek sposób nagłaśniać bo i po co.' To teraz już wiesz po co ? Tobie i wybranej grupie to nie przeskadzało ? Pogratulować dobrego smopoczucia ! Jak widać mi to przeszkadza! Jeszcze raz podkreślam takim waszym zachowniem czuje sie moralnie zgwałcony. Utworzyliscie grupe osób wtajemniczonych i tkwiliscie by dalej w tym kłamstwie [że nie użyje innego słowa ]gdyby nie drawa który przyszedł i was wyzwolił . Pisałem nie dawno- dziel i rzadż widać jak na dłoni kto dzieli i kto rzadzi. A miało być tak fajnie. Myszor przysłał wam konia trojańskiego a wyście nie wiedząc o tym najpierw go przyjeli, a póżniej cześć z was to zaakceptowała.Administrator jak sam pisze od początku wiedział!! Nie umiem tego inaczej nazwać jak zakłamaniem ! BYŁ TAKI specjalista [skądinąd PORZĄDNY CZŁOWIEK] OD GRUBEJ KRESKI ale umarł i tylko kreska została! Podział jaki się dokonał długo pozostanie nie do naprawienia! A Z MAMAT to była taka umowa że a mi on ani ja nie komentujemy postów adwersarza była ale on jakoś nie może jej dotrzymać nie wiem czym to jest spowodowne . Złośliwością , nadpobudliwościa czy to może to demencja starcza ? Czekam teraz na odpowiedż Ewy ,która jako moderator powinna zabrać głos w dyskusji. Chce jej zadać jedno pytanie.Ewo wiedziałaś o podwójnym obliczu mamat vel darnur?? Bardzo dobrze że mamy tu prawdziwą demokracje bo inaczej drawa dostał by bana i było by po sprawie. pozamiatane. Prawda --- Niech będzie wesoło i rodzinnie!
drawa

Postprzez Artur » 24 grudnia 2013, o 10:47

Jakie spiski, jakie zmowy?! Drawa jestem na tym forum, na FK nigdy nie zaglądałem, więc nie mogę odnieść się do tamtych historii, ale tu widzę co się dzieje i nie mogę złego słowa powiedzieć o użytkowniku DarNur. Czy on tu prowadzi jakąś dywersję, skoro jak piszesz jest "koniem trojańskim"? Może kasuje po cichu jakieś posty czy robi inne dziwne rzeczy czego ja nie dostrzegam? W jaki sposób chcesz bronić innych? Przed czym?
Mieliście jakieś nieporozumienia, nie wnikam. Ale po co przenosić ten syf na inne forum, gdzie jak do tej pory BYŁ porządek. Daj sobie spokój, wyjaśnij sprawy osobiście, ale po co to całe zamieszanie?! Myślę, że Radek nad wszystkim czuwa i gdy będzie działo się coś niepokojącego to na pewno zareaguje!
Artur

Postprzez bogdan » 24 grudnia 2013, o 10:57

PAX panowie PAX,są święta a więc zakopujemy topór
i chowamy wszystkie urazy :&&: .
Jest okazja do pojednania i podania sobie ręki,
choćby wirtualnie 8-) .
Pozdrowienie spod Puszczy i znad Wisły.
bogdan

Images: 16
Dziękował/a : 72
Dziękowano: 124
Dołączył/a: 26 września 2013
Sprzęt: wiosła i silnik

Postprzez ra_dek » 24 grudnia 2013, o 15:37

drawa nie dość że nie zdołałeś się pohamować i trolujesz to jeszcze robisz to w tzw. święta. Z twoich relacji wnoszę że jesteś katolikiem, proszę postępuj jak nauczał pasterz. A przede wszystkim przestań szukać zaczepki i konfliktów. Mącisz wodę w czystym stawie. Po co? Zarzucasz innym że dokonują dywersji itp. gdy tymczasem sam narobiłeś zamieszania, nikomu prócz Ciebie nie przeszkadza to że ludzie są na kilku forach, sam na kilku jesteś i jak sądzę nie zawsze pod swoim nickiem. Co z tego? Co to kogo obchodzi?

Zachowałeś się nie fair, zwróciłem Ci dwa razy uwagę, zwracali inni, a Ty nie dość że się nie odniosłeś, nie przeprosiłeś, to nadal brniesz w maliny, obrażając innych. Po co? Zależy Ci na tym żeby poróżnić ludzi na forum? Niestety na to wygląda.
Jeśli nie odpowiada Ci atmosfera, czujesz się oszukiwany, na prawdę uważasz że jesteśmy źli, zakłamani... nie przekonuję Cię nasze tłumaczenia, a co najgorsze jesteś nieczuły na nasze prośby zakończenia dyskusji, a nawet na kolejne akty dobrej woli - trudno. Jest na Twoje problemy prosty sposób...

:arrow: drawa przykro mi że muszę interweniować w tej sprawie. Mam nadzieję że temat nie powróci. A wszelkie uwagi i p.s. do tematu pójdą na PW.

:arrow: DarNur nie gniewaj się nie odpowiem na Twoje /pogrubione/ pytanie - nie chcę być katem w Święta.
Przy okazji muszę pochwalić postawę DarNur'a który wykazał się dużą siłą spokoju. Co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że powierzenie Mu zaszczytnej funkcji moderatora forum było strzałem w "10".

:arrow: eltech /nie czas i miejsce, ale:/ dzięki za miłe słowa. Od początku wyobrażałem sobie forum jako wspólne dzieło użytkowników a nie jako portal do reklamowanie towarów czy usług. Twój wkład w rozwój forum jest nie do przeceniania.

Czas weryfikuje plany i założenia mam jednak nadzieję że jak już ta "Świąteczna atmosfera" ucichnie wszystko wróci do normy. drawa proszę przemyśl jaki jest Twój cel, co chcesz osiągnąć i zrób jak podpowie Ci serce. Bądź sobą. :idea:

P.s. Jeśli o mnie chodzi to zawsze staram się pisać Wasze nicki tak jak zostały napisane - te z małej litery piszę małą literą.
ra_dek

Następna strona

Powrót do Uwagi, propozycje, sugestie