| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Świder

Świder

Postprzez Ropuch » 14 lutego 2014, o 07:11

W temacie "Zimowy spływ Pilicą 25 zł od osoby z kateringiem" Eltech napisał:
A może Ropuch na Świder się kiedyś wybierzemy

Lechu! Świder mam już spłynięty dziesiątki razy, a w wielu jego odcinkach pod prąd również. Fajny jest też prawy dopływ Świdra - Mienia ale tu trzeba się wstrzelić w wiosenną wodę. Zawsze ilekroć płynąłem Świdrem, to było to w wyniku inspiracji moich kolegów, z którymi pływam. Ja jednak zdecydowanie wolę większe wody, dlatego najlepiej się czuję na Wiśle, dużych jeziorach i morzu. No i na Świder, to raczej nie kanadą... :)
Zycie jest piękne! Qm!Qm!
Ropuch

Dziękował/a : 668
Dziękowano: 469
Dołączył/a: 14 listopada 2013
Sprzęt: kajaki

Re: Świder

Postprzez Ropuch » 14 lutego 2014, o 23:45

No, nie. Wolę pływać niż brodzić po rzece. Jak spaceruję, to po Puszczy Kampinoskiej. :)
Ropuch

Postprzez Ropuch » 15 lutego 2014, o 20:16

Niby ropuchy żyją w podmokłych i bagnistych terenach ale ja nie jestem normalnym płazem więc sobie daruję. Nie dam się wciągnąć w podstępną pułapkę. Oglądałem Twoje zdjęcia i wiem, co chcesz mi zgotować. Pozostańmy przy Pilicy oraz innych ciekach wszelkich. :lol:
Ropuch

Postprzez Ropuch » 15 lutego 2014, o 21:31

To nie lepiej jak zjemy śniadanko nad wodą (np nad Pilicą) obok jakiegoś lasku...? :roll: :D
Ropuch

Postprzez JUKA2000 » 16 lutego 2014, o 13:37

''' No i na Świder, to raczej nie kanadą... :)''
To zależy od podejścia i upodobań , ja byłem na świdrze swoją drewnianą kanadyjką parę razy i po mojemu było super . Nic to że momentami(momentami bardzo długimi momentami :D ) trzeba było dygować łódkę na plecach w błocie,w pokrzywach i po krzakach .Więc Lechu jeżeli masz ochotę się utyrać to zapraszam Cię na wspólne chaszczowanie - tylko jak się troszki ociepli .
JUKA2000
*

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 10
Dołączył/a: 28 września 2013

Postprzez JUKA2000 » 16 lutego 2014, o 13:59

He he a moje 43 kg ,dasz radę i ze swoim ,jak to będzie to się zobaczy bo mnie w krzaczory to młodzież samego niechętnie puszcza i możemy mieć przeludnienie . No myślałem pobuszować ze dwa dni więc trzeba wziąć trochę klamotów, wtedy robi się mozolne przedzieranie się przez charmęzie które niekoniecznie przypomina sływ :&&:
JUKA2000
*

Postprzez JUKA2000 » 17 lutego 2014, o 23:07

[quote="eltech"]
Pójdziemy sobie... przeprawiając się przez bagienka i rozlewiska krzaczory i różne inne habazie :||:

Jak lubisz takie hece to Ci się spodoba . Byle do wiosny i plyniemy.
JUKA2000
*

Powrót do ŚWIDER