| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Przyczepka podłodziowa

Budowa wózków, przyczepek i innych środków transportowych. Wózek, przyczepka do przewożenia pływadeł, łodzi, kanu, kajaka, pontonu.

Przyczepka podłodziowa

Postprzez Czołg » 25 lutego 2014, o 21:17

Po zakupie nasza(moja i sąsiada) Łupinka przyjechała do nowego domu w zastępczych warunkach na przyczepce towarowej obłożona oponami.
DSC_0279 (Kopiowanie).jpg
DSC_0279 (Kopiowanie).jpg (246.62 KiB) Przeglądane 1418 razy

Ja nabyłem kiedyś od znajomego za przysłowiową złotówkę przyczepkę również towarową której chciał się pozbyć. Stan tragiczny, ale zarejestrowana. Przerejestrowałem, kontynuowałem OC i tablica rejestracyjna leżała w domu. Z czasem zakupiłem nową oś, materiał na dyszel itd. . Doczekać się to nie mogło zrobienia i w gruncie rzeczy dobrze się stało. Postanowiliśmy ją przerobić na podłodziówkę. Z tego przerabiania wyszło tak, że zrobiliśmy całą od podstaw :)Kupiliśmy materiał stalowy, wciągarkę, rolki, oświetlenie, wszystko co potrzebne i do roboty!
DSC_0289 (Kopiowanie).jpg
DSC_0289 (Kopiowanie).jpg (136.86 KiB) Przeglądane 1417 razy

DSC_0296 (Kopiowanie).jpg
DSC_0296 (Kopiowanie).jpg (236.66 KiB) Przeglądane 1418 razy

DSC_0297 (Kopiowanie).jpg
DSC_0297 (Kopiowanie).jpg (167.89 KiB) Przeglądane 1418 razy

Pospawane, przymierzone i ponownie rozebrana do malowania. Listwa oświetleniowa jest z możliwością szybkiego demontażu.
DSC_0298 (Kopiowanie).jpg
DSC_0298 (Kopiowanie).jpg (246.66 KiB) Przeglądane 1417 razy

Po malowaniu poskładana do kupy. Próba nie wykazała żadnych nieprawidłowości poza niedokręconym kołem :lol:
DSC_0299 (Kopiowanie).jpg
DSC_0299 (Kopiowanie).jpg (134.49 KiB) Przeglądane 1417 razy

Dnia następnego przyczepka pojechała z łódką na pokładzie nad Wisłę i zdała egzamin celująco.
Koszt całkowity +-1000 zł..
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"

-Jacek-
http://kajakczolgowy.blogspot.com
Czołg

Dziękował/a : 801
Dziękowano: 647
Dołączył/a: 18 stycznia 2014
Sprzęt: Carolina14, Canyon, Cerro

Re: Przyczepka podłodziowa

Postprzez Artur » 26 lutego 2014, o 23:47

Jestem na etapie poszukiwania przyczepki, pod łódkę którą kończę, niestety po zmianie przepisów ceny przyczepek powariowały. Teraz przyczepka z papierami, nawet największy złom jest na wagę złota :evil:.
Artur

Dziękował/a : 376
Dziękowano: 536
Dołączył/a: 24 października 2013
Sprzęt: żagle, silnik, wiosła

Re: Przyczepka podłodziowa

Postprzez Czołg » 27 lutego 2014, o 09:51

Zgadza się. Może utrafisz jakąś na same papiery. Najlepiej poszukuj wśród znajomych. Ktoś może coś usłyszy że u ,,wuja" jest niepotrzebna... Metodą podaj dalej :)
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"

-Jacek-
http://kajakczolgowy.blogspot.com
Czołg

Dziękował/a : 801
Dziękowano: 647
Dołączył/a: 18 stycznia 2014
Sprzęt: Carolina14, Canyon, Cerro

Powrót do Wózki, przyczepki