| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Sugestia, co jeszcze poprawić?

Pomóż ulepszyć forum. Pomysły, sugestie, itp.

Re: Sugestia, co jeszcze poprawić?

Postprzez ra_dek » 23 lutego 2015, o 22:03

Pastor dzięki za zaangażowanie i pomysły. 8-)
Jak już pisałem, przekazuję forum w nowe ręce i to nowy admin będzie się zajmował ulepszaniem tego co jest - mam nadzieję i liczę na to że z Waszą pomocą. Na pewno będzie chciał ulepszyć forum i wprowadzić zmiany o które będą zabiegali forumowicze.
Ze względu na fakt że mojego urzędowania zostało dosłownie kilka dni nie chcę wprowadzać żadnym reform, zajmie się tym nowy admin. W tej chwili próbuję tylko lekko posprzątać i przygotować forum do przeniesienia na nowy serwer.
Odniosę się tylko do dwóch spraw; nie zmieniałbym dostępu i możliwości pisania przez niezalogowanych, po pierwsze bywa że ktoś chce być anonimowy., po drugie daje to możliwość napisania posta osobą które nie chcą się logować bo wiedzą że nie będą zaglądać, a np. mają coś do dodania, lub sprzedania, albo chcę np. napisać że mają wypożyczalnie w okolicy itp.
Druga kwestia to baza rzek. Uważam że pomysł był świetny i należy go rozwijać 8-)
ra_dek

Images: 147
Dziękował/a : 2913
Dziękowano: 581
Dołączył/a: 28 maja 2013
Sprzęt: ponton z Intexu

Poprzednia strona

Powrót do Uwagi, propozycje, sugestie