| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Mazury i Bałtyk z Solarem i nie tylko

Nasze i nie tylko relacje z wody, ze spływów i wypraw.
Regulamin działu
WAŻNE: Bardzo proszę o dodawanie do tytułu relacji daty rozpoczęcia wyprawy w formacie DD.MM.RRRR.

Mazury i Bałtyk z Solarem i nie tylko

Postprzez janekorka » 12 sierpnia 2015, o 23:42

Witam.
Tydzień czasu udało mi się wygospodarować na rodzinny wypad na mazury i Bałtyk. Wyprawa fajna bo z przyczepą campingową , z rowerami i dwoma kajakami: solarem i Safari. Safari miał byc na fale na morze , a że ich nie było to pływałem tylko Solarem. Jakie to fajne, gdy można rowerem z kajakiem dmuchanym na plecach podjechać nad jakiś fajny akwen i po nim popływać. Troche trudu to kosztuje , ale naprawdę warto. Trzeba będzie kupić małą przyczepkę rowerową i na niej wozić kajak, he, he. Pływania moze nie było dużo , ale jak na moją żonę to i tak było nieźle. mam nadzieję, że następnym razem będzie większy kilometraż. Poniżej przedstawiam surowy miks z tej wyprawy. Od razu przepraszam, że nie dotyczy on tylko kajakowania, ale całego naszego pobytu, ale nie mam juz sił i czasu aby jeden miks robić dla siebie a drugi dla społeczności kajakowej.

Pozdrawiam
https://youtu.be/WjSkrH5pEm8
janekorka

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 112
Dołączył/a: 11 stycznia 2015
Sprzęt: Pneumatyki

Re: Mazury i Bałtyk z Solarem i nie tylko

Postprzez plywak » 20 sierpnia 2015, o 19:07

Gratulacje za wytrwałość dla żony! :)
plywak
nowy użytkownik, bez *

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 0
Dołączył/a: 19 sierpnia 2015
Sprzęt: łódź

Powrót do Relacje - spływy, wyprawy, przygody. Wróciłem z...