| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Rower i pływadło

Rower i turystyka rowerowa.

Re: Rower i pływadło

Postprzez kuna » 9 września 2015, o 20:31

Ciekawe, jakie są zawieszenia kół, w tych przyczepkach. Akurt tych spodów przyczepek, nie wiedać. Dla mnie, istotne. Jeśli sztywniaki, to amortyzacja, tylko na oponach. Najlepiej byłoby stosować te przyczepki, podczas wędrówk pieszych, 5 km. na godzinę. Ale przecież można i piedzo pokonywać przerwy między akwenami. Nie musi być zaraz rower, jako ciągnik. I tak piszę się na taką wyprawę, koło mojego domu... Ale z rowerkiem, to moje marzenie...
Może COŚ, wymyśli się jeszcze?
Nie daj się uwikłać! Za wyjątkiem wszelkiego ruchu, dla zdrowia!
kuna

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 60
Dołączył/a: 02 czerwca 2013
Sprzęt: wpław

Postprzez kuna » 9 września 2015, o 20:51

kuna

Postprzez Sikor » 9 września 2015, o 20:56

Korci mnie jeszcze w tym roku spróbować zestaw rower - dmuchaniec. Dystans ok. 22 km, zalew i trochę pstrąga na dopływie. Chciałbym :lol:
Krótko i na temat.
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"
Sikor

Dziękował/a : 129
Dziękowano: 258
Dołączył/a: 16 października 2014
Sprzęt: kajak

Postprzez kuna » 10 września 2015, o 04:50

Stopy wody pod kilem! Obyś dnem trafiał, tylko na piasek! :||:
kuna

Postprzez kuna » 12 września 2015, o 19:47

Nowi wioślarze w drodze: ~Taka prawda 6 godzin i 16 minut temu
To jest Hidżra! Zajmowanie terenu wroga przez zasiedlenie Na Facebooku pojawił się wpis europejskiego wyznawcy islamu, który bez ogródek stwierdza z czym mamy obecnie do czynienia. "Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki" – pisze Michael Waldorf Kappersteen. "Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc" – pisze Kappersteen. "Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy" –
kuna

Postprzez maciekt1000 » 14 września 2015, o 14:57

litości, nawet na forum będziemy się tym zajmowac?????????
maciekt1000

Dziękował/a : 28
Dziękowano: 178
Dołączył/a: 13 lutego 2014
Sprzęt: Agkanu-lux 420, sevylor ranger

Postprzez kuna » 14 września 2015, o 17:28

Przepraszam, ale granicy, nie przekroczyłem? Boję się! To takie ludzkie...
kuna

Poprzednia strona

Powrót do Rowery