| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

kompan poszukiwany

Plany, projekty, informacje o przyszłych spływach i wyprawach.

kompan poszukiwany

Postprzez chi » 11 października 2017, o 13:07

siema

przeważnie pływam sam, nawet już się do tego przyzwyczaiłem ale jest kilka powodów, dla których warto pływać z kimś, przede wszystkim logistyka - samemu muszę mieć kierowcę który mnie zawiezie na spływ a później z niego odbierze, poza tym z kimś człowiek czuje się bardziej pewnie bo zawsze może liczyć na asekurację w przypadku sytuacji awaryjnej.

dlatego też poszukuję kompana/ekipy na spływy. wymagań wielkich nie mam, byleby był to ktoś z własnym transportem. pływam głównie tu gdzie mieszkam, czyli okolice Częstochowy oraz Pajęczna - południu województwa łódzkiego i północ województwa śląskiego, jeśli czas pozwoli mogę też pisać się na jakiś wyjazd, jednak nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na poznaniu kogoś kto pływa w moich okolicach, żeby można było umawiać się na szybkie spływy po okolicy.

preferuje rzeki zwałkowe ale na niezwałkowe też czasami się skuszę.

w najbliższym czasie chciałbym spłynąć m.in:
- dokończyć Wiercicę
- Białkę Lelowską
- Boży Stok
- Liswarta z Niwek do Dankowa
- Wężnica
- małe dopływy Widawki

oczywiście jestem otwarty na propozycje, w rachubę wchodzi również pływanie z tygodniu (jeszcze kilka dni urlopu mi się ostało). jeśli ktoś byłby chętny na wspólne pływanie piszcie śmiało tu lub prywatną wiadomość

pozdrawiam
Wojtek
Raport z moich tripów: www.raportztripa.pl
chi
*

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 7
Dołączył/a: 01 października 2017
Sprzęt: Pyranha river tour

Re: kompan poszukiwany

Postprzez drawa » 11 października 2017, o 22:50

Rozwiń temat ---
małe dopływy Widawki
drawa

Images: 14
Dziękował/a : 60
Dziękowano: 183
Dołączył/a: 31 maja 2013
Sprzęt: Forum Spływy Pontony

Postprzez chi » 12 października 2017, o 12:00

drawa napisał(a):Rozwiń temat ---
małe dopływy Widawki

Mam tu na myśli Rakówkę, Krasówkę, Nieciecz oraz Pisię (płynie przez Lubiec i Zbyszek)
Raport z moich tripów: www.raportztripa.pl
chi
*

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 7
Dołączył/a: 01 października 2017
Sprzęt: Pyranha river tour

Postprzez drawa » 13 października 2017, o 07:34

Rakówki nie spływaliśmy .Niecieczy nie ma- nie ma tam weody. Pisią dasz rade ale musisz zacząć niżej. Dużo mostków do obniesienia. ale ładnie. Krasówkę polecam - twoja relacja ze spływu będzie drugą publikowaną.
drawa

Images: 14
Dziękował/a : 60
Dziękowano: 183
Dołączył/a: 31 maja 2013
Sprzęt: Forum Spływy Pontony

Powrót do Poszukuję ekipy, towarzystwa. Wybieram się...