| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Wieprz w 2018 - w końcu chcę to skończyć...

Plany, projekty, informacje o przyszłych spływach i wyprawach.

Re: Wieprz w 2018 - w końcu chcę to skończyć...

Postprzez Maga » 4 czerwca 2018, o 13:36

mlodek napisał(a):Osobę która nie potrafiła oprzeć się urokom jednej z moich dwóch "dziwek" proszę o autorefleksję oraz zorganizowanie jej bezstresowy powrót do domu. Pamiętam komu była nieobojętną, kto na nią pożądliwie spoglądał, kto z czułością jej dotykał, kto dzięki niej zaspakajał swoje potrzeby. Oczekuję przyznania się do winy, okazania skruchy, skutecznego naprawienia wyrządzonej szkody. Spełnienie powyższych warunków spowoduje odstąpienie od czynności zmierzających do skutecznego wyegzekwowania wierzytelności wynikłej z naliczenia wysokich stawek należnych za nieprawowite użycie.

Zabrzmiało na tyle poważnie, że sprawdziłam. Mam na szczęście tylko swoją, choć raz Twoją miałam w ręce, ale na pewno, że tak powiem, nie dotykałam jej z czułością ani pożądliwością.
http://panirybka.blogspot.com

Maga w kajaku - mapa

"Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
Maga

Images: 0
Dziękował/a : 830
Dziękowano: 857
Dołączył/a: 15 lutego 2014
Sprzęt: Helios II

Postprzez skored » 4 czerwca 2018, o 16:05

Dla uwiarygodnienia wydarzeń które naprawdę się wydarzyły. I aby zamknąć usta, oczy i uszy niedowiarkom: https://skoredkrp.blogspot.com/2018/06/ ... ystaw.html
Tam gdzie nie ma zegarków ani dni tygodnia: http://skoredkrp.blogspot.com
skored

Dziękował/a : 172
Dziękowano: 138
Dołączył/a: 09 marca 2014

Postprzez mlodek » 4 czerwca 2018, o 18:45

Z każdym z uczestników spływu po raz pierwszy wspólnie spędziłem parę dni.
Na gorąco przedstawiam subiektywną krótką charakterystykę postaci.
Robię to pełen emocji i celowo "na świeżo" zanim nabiorę dystansu.

Maga - "Matka Chrzestna": inicjatorka, animatorka, zatroskana, wytrwała, sklei niesklejalne.
Radek/Skored - "Anioł Stróż": opoka, mało mówi dużo robi, bezinteresowny, zaangażowany, bardzo pomocny.
Krzysiek/Drucik - "Kometa": pojawia się i znika, gdzie przeleci tam zostawi niezapomniany ślad.
Piotrek i Ewelina - "Mistrzowie II planu" (Oskar!): uśmiech, spokój, cierpliwość, klimat, ciepło.
Piotrek II - "Ranger": rozważny, taktowny, tolerancyjny, cierpliwy, perfekcjonista sprzętowy.
Romek - "Łata": zastąpi, uzupełni, pomoże, na wodzie, na lądzie, na pokładzie, w obozie, przy stole, w namiocie.
Paweł/Łysy - "Kumpel": towarzyski, wesoły, zorganizowany, uczynny, pracowity, dla grupy zrobiłby wszystko.
Zamościaki - "Debeściaki" (6 osób): gwarni, radośni, weseli, towarzyscy, szukający kontaktu z innymi.

Nie czytałem jeszcze wpisów o spływie bo ich znajomość przeszkadzałaby w bezstronności opisu.
mlodek

Dziękował/a : 66
Dziękowano: 253
Dołączył/a: 07 lutego 2015
Sprzęt: canoe "Wichita"

Postprzez wallie » 5 czerwca 2018, o 22:43

mlodek napisał(a):Osobę która nie potrafiła oprzeć się urokom jednej z moich dwóch "dziwek" proszę o autorefleksję oraz zorganizowanie jej bezstresowy powrót do domu. Pamiętam komu była nieobojętną, kto na nią pożądliwie spoglądał, kto z czułością jej dotykał, kto dzięki niej zaspakajał swoje potrzeby. Oczekuję przyznania się do winy, okazania skruchy, skutecznego naprawienia wyrządzonej szkody. Spełnienie powyższych warunków spowoduje odstąpienie od czynności zmierzających do skutecznego wyegzekwowania wierzytelności wynikłej z naliczenia wysokich stawek należnych za nieprawowite użycie.

Tak tak, Włodku. To ja. Akurat nie było Cię w pobliżu, kiedy w niedzielę rano pakowałem gary, więc wrzuciłem ją do kieszeni plecaka, a później najzwyczajniej sobie o niej zapomniałem. Prześlij mi na priv adres, pod który ją wysłać, bo pewnie w najbliższym czasie nie będzie okazji, żeby przekazać osobiście. I duże sorry za tymczasowe uszczuplenie haremu ;-)

Wszystkim z osoba już dziękowałem za ten super wyjazd, więc nie będę się tu powtarzał. Swoimi zdjęciami podzielę się w połowie przyszłego tygodnia, bo niestety na razie mam małe, po-powrotowe urwanie głowy.

PS Ale mnie Włodek podsumowałeś :D
wallie
nowy użytkownik, bez *

Dziękował/a : 6
Dziękowano: 4
Dołączył/a: 14 maja 2018
Sprzęt: Seawave

Postprzez mlodek » 6 czerwca 2018, o 08:51

wallie napisał(a): ... duże sorry za tymczasowe uszczuplenie haremu ;-) ...

Wyraziłeś skruchę, otrzymujesz przebaczenie.
Używaj, na zdrowie, przy każdym dotyku wspominaj. ;)
Dzięki za odzew - pozdrawiam.
mlodek

Postprzez Drucik » 6 czerwca 2018, o 15:13

I ja dziękuję Wszystkim za cztery dni na wodzie. Do zobaczenia więc na następnym. POszycie mojego kajaka będzie wzmocnione i na przeszkody nie będzie już tak wrażliwe.
Pozdrawiam
Drucik
**

Dziękował/a : 2
Dziękowano: 18
Dołączył/a: 30 kwietnia 2018
Sprzęt: kajak składany, solar 2

Postprzez mlodek » 8 czerwca 2018, o 08:15

Drucik napisał(a):I ja dziękuję Wszystkim za cztery dni na wodzie. Do zobaczenia więc na następnym ...

Drucik
Dorzuć do relacji Magi swoje nagranie ze spłynięcia jazu na kanu,
m.in. w tym celu wysłałem ci PW ale nie jestem pewien czy doszła.
mlodek

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję ekipy, towarzystwa. Wybieram się...