| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Forum.

Regulamin, sprawy forum, problemy techniczne, propozycje.

Re: Forum.

Postprzez Maga » 4 sierpnia 2018, o 20:57

Poprosiłam marshalla o wywalenie z funkcji. Naprawdę nie mam na to zdrowia. Burdelem nie jestem, każdemu nie dogodzę. Niech zrobi jak uważa.
http://panirybka.blogspot.com

Maga w kajaku - mapa

"Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
Maga

Images: 0
Dziękował/a : 595
Dziękowano: 691
Dołączył/a: 15 lutego 2014
Sprzęt: Helios II

Postprzez peterka » 4 sierpnia 2018, o 22:37

Maga: ja nic do Ciebie nie mam. Absolutnie w niczym wg mnie nie zawiniłaś. Wszystko jest ok. Nie lubię tylko tonu pouczającego ( ale to nie o Tobie) . Jak w temacie 'grzeczności' . Niczym się nie przejmuj. Każdy widzi pewne sprawy inaczej. Ja ci życzę wszystkiego najlepszego i udanego wyjazdu wakacyjnego. Sorki że dopiero teraz zobaczyłem Twój post. Mną też się nie przejmuj. Przecież się nawet nie znamy.
Napisałem jak to widzę , bez kadzenia i tyle.
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 478
Dziękowano: 468
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez Marshall » 4 sierpnia 2018, o 23:11

Peterka, nawet nie wiem i nie chcę wiedzieć co tu zaszło. Jestem pewien że nikomu prawdziwa krzywda się nie stała.
Ale mam nadzieję, że piana bita była o coś grubszego niż "puknij się w głowę" czy "nie pierdziel". :)

Siedzicie tu już naprawdę długo, znacie się dobrze. Czasem każdy ma jakiś gówniany dzień, chodzi podkurzony, etc.

Parę postów wyżej Miandas naprawdę szczerze uderzył się w piersi, przyznał że czasem reaguje zbyt nerwowo, spontanicznie. Przyznał się i uważa, że robi be, sam z tym walczy trochę.
Moim zdaniem wielki plus dla Miandasa!

Są tematy które są drażliwe - np. polityka, religia. Ja z Miandasem jesteśmy na zupełnie innych biegunach politycznie więc ja staram się unikać z nim rozmów o polityce, a on chyba ze mną też. Bo po co??
Lubię gościa - bardzo lubię jego relacje, zdjęcia. Więc po co byłoby się szarpać o politykę? Głupota.

Całe Towarzystwo tu jest fajne. Naprawdę czasem siadam, patrzę na wasze relacje, zdjęcia, pomysły. Czasem zazdroszczę, chciałbym być na waszym miejscu, czasem czegoś się uczę, czasem myślę jak ja bym popłynął, co bym zrobił inaczej, etc.

Peterka, Miandas, Maga, naprawdę czasem warto dać na luz!

BTW...
Wczoraj jeden gość na Fejsbuku nazwał mnie debilem. :)
Bo mu się mój post nie podobał, coś tam mu nie pasowało. Naprawdę nie miał podstaw żeby tak dogrzać. :)
"Chuj ci w dupę oraz kamieni kupę" pomyślałem z uśmiechem i klikałem sobie dalej. No bo co? Wypalił ni z gruszki ni z pietruszki, gość z jakiegoś wypizdowa, w życiu na oczy mnie nie widział, a pisze że debil jestem, bo mu coś na zdjęciach nie grało.
Ludzie naprawdę miewają złe dni, zły humor. Niektórzy to nawet chyba codziennie.

Olać!
Marshall

Dziękował/a : 408
Dziękowano: 268
Dołączył/a: 06 czerwca 2013
Sprzęt: canoe

Postprzez peterka » 4 sierpnia 2018, o 23:21

Napisałem szczerze co myślę. Bez większych emocji...,ale za to 'zakrwawionymi' rękami po aronii i jeżynach ;). Nie ma i nie było tematu.
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 478
Dziękowano: 468
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez Mat » 4 sierpnia 2018, o 23:23

I na tym proponowałbym zakończyć ten temat......
A poza tym dawno już nikt tu wiązek nie puszczał więc - Marshallu - nie używamy wulgaryzmów na forum ;)
Żeby nie było to Ty też marcelu.
Mat

Images: 0
Dziękował/a : 63
Dziękowano: 225
Dołączył/a: 08 sierpnia 2013
Sprzęt: nifty 385, adventure plus

Postprzez Marshall » 5 sierpnia 2018, o 00:28

No dobra, już, dobra... :)
Marshall

Dziękował/a : 408
Dziękowano: 268
Dołączył/a: 06 czerwca 2013
Sprzęt: canoe

Postprzez chi » 6 sierpnia 2018, o 21:03

o kurczaki, sytuacja zrobiła się napięta jak plandeka na żuku :)

najważniejsze, że ja nie jestem w nic uwikłany, siedzę sobie z boku i czytam. jak dla mnie to...

Obrazek
Raport z moich tripów: http://www.raportztripa.pl
chi

Dziękował/a : 41
Dziękowano: 97
Dołączył/a: 01 października 2017
Sprzęt: Pyranha river tour

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy forum