| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Kondycja FW

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu i zasad.

Kondycja FW

Postprzez Krzyś66 » 27 lipca 2017, o 11:58

Cześć :)
Bardzo mnie cieszy wzrost liczby piszących na FW .W ciągu ostatniego roku (mniej więcej ;) ) przybyło sporo nowych osób zamieszczających relacje a żeby było jeszcze ciekawiej , relacje są z różnych form aktywności , różnych pływadeł , to bardzo dobry trend . Nie będę wymieniał nicków, co by nikogo nie pominąć , ale z tego miejsca dziękuję wszystkim piszącym "nowym" , bo tylko mnogość relacji i wpisów wszelakich daje życie Forum.
Pozdrówka.
Krzyś66

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 206
Dołączył/a: 23 września 2013
Sprzęt: K1

Re: Kondycja FW

Postprzez hangman » 27 lipca 2017, o 22:22

Każde forum to okazja do poznania fajnych ludzi i moim zdaniem na tym to polega.
Czasem takie wirtualne znajomości kierunkują planowanie czasów wypoczynku bo chcemy osobiście poznać forumowiczów :D
I tego się trzymajmy.
Świat kręci się dookoła moich marzeń...
hangman

Dziękował/a : 21
Dziękowano: 211
Dołączył/a: 05 lipca 2015
Sprzęt: samoróbki, KL12 itp, Nomad

Postprzez kuna » 24 października 2018, o 17:45

Popieram w całej rozciągłości! Dawno tu, na forum, nie zaglądałem. I tak naprawdę, to nie mam na czym pływać. Może jestem niedbaluchem, ale po aneksji mojej działki, nie mam także gdzie trzymać pływadeł. A są to: niedokończony mały jachcik sklejkowy (brakuje żagli, za wyjątkiem sztormowego grota). Kanu trzy osobowe. JAK TRANSPORTOWAĆ NA DACHU FELICJI, 5,2 M. KANU? No i deskę z żaglem, kompletną. Kto teraz pływa na takiej, jest zimno i baaardzo wietrznie. Chętnie zamienię to wszystko, na jednoosobowy kajaczek. No, może dwuosobowy.
Mam na myśli, firmę,,Sekatex". W końcu jachcik, to ,, :mrgreen: nie w kij dmuchał"!
Nie daj się uwikłać! Za wyjątkiem wszelkiego ruchu, dla zdrowia!
kuna

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 60
Dołączył/a: 02 czerwca 2013
Sprzęt: wpław

Postprzez kuna » 18 stycznia 2019, o 08:46

Hallo!? Wszyscy ,,nabrali wody w usta" jak mawiała moja Ukochana moja Babcia Henia? Do Wodniaków, raczej niepodobne. Wody nabierają tylko dla podtrzymania życia. Są przecież, szlachetniejsze płyny...
I tak, oddając działkę, wyłażę (dosłownie) z marazmu, z ,,niewielerobienia" w temacie wodniactwo. Ktoś z forum, marudzi z przejęciem ode mnie kanu, trzy osobowego, stabilnego o długości 5,2 m. A było na wodzie tylko jeden raz (1) I jeśli nie weźmie, zostanę kanunistąmimowoli i odczasudoczasu! Cóż!
Mam dwa namioty, dwuosobowy i trzyosobowy. Cały turystyczny majdan i najchętniej pokażę kawałek Mazur, jakim jest Pojezierze Ełckie, moim wnukom. Innych jezior, nie znam, a szkoda. Możże nadszedł czas, poznawania?
Kolanka, jeszcze mnie bolą, po zapaleniu, jakie zafundowałem sobie, jeżdżąc po puszczy, rowerem szosowym, pod koniec listopada. Za błędy, trzeba płacić! Choćby zmianą rodzaju ruchu, innej gimnastyki. Tym razem, na górną część ciała. To nie znaczy, że całkowicie zrezygnowałem z rowerowania. Ale nie z taką już, mocą. Na początek, szybko wyspawam (następną) przyczepkę do roweru, składaka z ZZR, któremu dodałem siedem biegów, dzięki czemu stał się holownikiem do kanu. Rower i przyczepkę, na czas płynięcia, będę ształował na pokładzie kanu. Jeszcze takiej przygody, nie przeżywałem. Zobaczymy. Sześcioro wnuków, już ,,zaciera rączki..."! ;) Zdjęcia, nie będzie. Moje pliki są za duże
Nie daj się uwikłać! Za wyjątkiem wszelkiego ruchu, dla zdrowia!
kuna

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 60
Dołączył/a: 02 czerwca 2013
Sprzęt: wpław

Postprzez mlodek » 18 stycznia 2019, o 11:04

kuna napisał(a): ... Innych jezior, nie znam, a szkoda. Może nadszedł czas, poznawania? ...
... Sześcioro wnuków, już ,,zaciera rączki..."! ;)
... zostanę kanunistąmimowoli i odczasudoczasu! ...
... Rower i przyczepkę, na czas płynięcia, będę ształował na pokładzie kanu.
... Jeszcze takiej przygody, nie przeżywałem ...

W ten sposób wyznaczyłeś nową, piękną, klarowną perspektywę - powodzenia.
mlodek

Dziękował/a : 16
Dziękowano: 147
Dołączył/a: 07 lutego 2015
Sprzęt: canoe "Wichita"

Powrót do Regulamin, zasady, polityka prywatności, administracja