| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Klamka zapadła

Dział o ludzkich błędach i wypadkach związanych z wodą.

Re: Klamka zapadła

Postprzez peterka » 14 marca 2019, o 16:53

Możliwe marcel. Z każdej strony ten budynek straszy.2,5 roku temu jeszcze był w budowie. Pasuje tam jak pięść do nosa. Kto wydaje zezwolenia na takie potworki? Liczy się tylko kasa,kasa,kasa...
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 518
Dziękowano: 502
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez miandas » 14 marca 2019, o 19:56

Jak Gołębiewski w Karpaczu...
droga zawsze nagradza
mój kanał youtube
miandas

Images: 0
Dziękował/a : 1588
Dziękowano: 355
Dołączył/a: 24 czerwca 2015
Sprzęt: Solar 410, OldTown Camden120

Postprzez peterka » 14 marca 2019, o 20:39

,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 518
Dziękowano: 502
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez Krzyś66 » 14 marca 2019, o 20:46

Mierzeja jest mi bardzo bliska, wielokrotnie bywaliśmy w Piaskach , przeszliśmy ją całą wzdłuż i w wielu miejscach wszerz , ale ... przekop , jak w tytule.
Natomiast co do bloków nad morzem czy w górach.No cóż osoby którym się to nie podoba, na pewno są w mniejszości - nad morzem liczebnej ,a poza tym tez w mniejszości finansowo-decyzyjnej.To że znakomitej większości ludzi nie przeszkadza hotel na plaży , to fakt.Ludzie jeżdżą na inclusivy do takich miejsc a w Polsce im nocleg bliżej plaży tym lepiej a potem parawanik na wprost wejścia.I mogą w mediach niektórzy narzekać, ale prawda jest taka że to lubią.W takim tłumie mają walkę-o kawałek plaży(atawizm);o fastfooda kto pierwszy kupi ten lepszy(atawizm);rywalizacja między samcami i samicami(atawizm)...Miałem szczęście wrócić na kilka dni nad Bałtyk w zeszłym roku.Szczyt sezonu, znajomi prowadzili obozy konne w Przebrnie(bliziutko przekopu).Samo Przebrno to chyba trzy , małe ośrodki , daleko do plaży.Gdy poszliśmy nad morze to ... byliśmy sami , może jeszcze ze dwa "ręczniki" , ale w dali widać było plaże Krynicy iii tam piasku nie było widać.Od naszej plaży do Krynicy , autem około 3-5 minut iii tam tłum tu pustka.Wniosek oczywisty ludzie to lubią iii niestety jest ich większość i będą powstawały bloki nad morzem z pewnością :(
Cała nadzieja jeszcze w prawie , które póki co nad morzem( w przeciwieństwie do jezior) jest przestrzegane i plaża nie jest dzielona na sektory należące do poszczególnych ośrodków.
Krzyś66

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 237
Dołączył/a: 23 września 2013
Sprzęt: K1

Postprzez hangman » 14 marca 2019, o 21:05

Cała nadzieja jeszcze w prawie , które póki co nad morzem( w przeciwieństwie do jezior) jest przestrzegane i plaża nie jest dzielona na sektory należące do poszczególnych ośrodków.

I to mnie urzeka na Półwyspie Helskim. Morze parawanów w Jastarnii, a 5 minut marszu i mamy kilometr wolnej plaży.
Nie rozumiem tylko zakazu cumowania przy Mewim Ryfie w sezonie. Wyciągam katamaran, a mewy 5m ode mnie chmarą siedzą zadowolone.
Komu potrzebne takie durne zakazy. Ekoludkom spod portfela gazpromu ?
Świat kręci się dookoła moich marzeń...
hangman

Dziękował/a : 24
Dziękowano: 222
Dołączył/a: 05 lipca 2015
Sprzęt: samoróbki, KL12 itp, Nomad

Postprzez Waho » 21 maja 2019, o 19:50

Waho

Dziękował/a : 264
Dziękowano: 126
Dołączył/a: 25 sierpnia 2013
Sprzęt: Łódka, deska SUP, kanu.

Postprzez Łysy » 21 maja 2019, o 20:21

Waho Szanowny Kolego. Ja rozumiem, że zbliżają się wybory i masz swoją misję do spełnienia. Byłbym jednak niezmiernie wdzięczny, gdybyś nie zapominał, że nie jesteśmy na forum Onetu.Ludzie tutaj mają różne poglądy polityczne, ale niekoniecznie należy je manifestować przy każdej okazji. Myślę, że większość z odwiedzających forum nie interesuje, że za całym złem na świecie stoją żydzi, komuniści, masoni itp. Cieszmy się życiem, zwłaszcza tym spędzonym na wodzie, a nie szukajmy pretekstu do wzajemnych kłótni.
Gorąco pozdrawiam.
Łysy

Dziękował/a : 106
Dziękowano: 108
Dołączył/a: 01 grudnia 2014
Sprzęt: Gumotex Solar 410c

Postprzez Waho » 21 maja 2019, o 20:53

Również pozdrawiam,
zobacz przy okazji kto takie tematy zakłada i co tam niepolityczni piszą.
Waho

Dziękował/a : 264
Dziękowano: 126
Dołączył/a: 25 sierpnia 2013
Sprzęt: Łódka, deska SUP, kanu.

Poprzednia strona

Powrót do Ku przestrodze