| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Klamka zapadła

Dział o ludzkich błędach i wypadkach związanych z wodą.

Re: Klamka zapadła

Postprzez peterka » 14 marca 2019, o 16:53

Możliwe marcel. Z każdej strony ten budynek straszy.2,5 roku temu jeszcze był w budowie. Pasuje tam jak pięść do nosa. Kto wydaje zezwolenia na takie potworki? Liczy się tylko kasa,kasa,kasa...
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 503
Dziękowano: 486
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez miandas » 14 marca 2019, o 19:56

Jak Gołębiewski w Karpaczu...
droga zawsze nagradza
mój kanał youtube
miandas

Images: 0
Dziękował/a : 1486
Dziękowano: 340
Dołączył/a: 24 czerwca 2015
Sprzęt: Solar 410, OldTown Camden120

Postprzez peterka » 14 marca 2019, o 20:39

,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 503
Dziękowano: 486
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez Krzyś66 » 14 marca 2019, o 20:46

Mierzeja jest mi bardzo bliska, wielokrotnie bywaliśmy w Piaskach , przeszliśmy ją całą wzdłuż i w wielu miejscach wszerz , ale ... przekop , jak w tytule.
Natomiast co do bloków nad morzem czy w górach.No cóż osoby którym się to nie podoba, na pewno są w mniejszości - nad morzem liczebnej ,a poza tym tez w mniejszości finansowo-decyzyjnej.To że znakomitej większości ludzi nie przeszkadza hotel na plaży , to fakt.Ludzie jeżdżą na inclusivy do takich miejsc a w Polsce im nocleg bliżej plaży tym lepiej a potem parawanik na wprost wejścia.I mogą w mediach niektórzy narzekać, ale prawda jest taka że to lubią.W takim tłumie mają walkę-o kawałek plaży(atawizm);o fastfooda kto pierwszy kupi ten lepszy(atawizm);rywalizacja między samcami i samicami(atawizm)...Miałem szczęście wrócić na kilka dni nad Bałtyk w zeszłym roku.Szczyt sezonu, znajomi prowadzili obozy konne w Przebrnie(bliziutko przekopu).Samo Przebrno to chyba trzy , małe ośrodki , daleko do plaży.Gdy poszliśmy nad morze to ... byliśmy sami , może jeszcze ze dwa "ręczniki" , ale w dali widać było plaże Krynicy iii tam piasku nie było widać.Od naszej plaży do Krynicy , autem około 3-5 minut iii tam tłum tu pustka.Wniosek oczywisty ludzie to lubią iii niestety jest ich większość i będą powstawały bloki nad morzem z pewnością :(
Cała nadzieja jeszcze w prawie , które póki co nad morzem( w przeciwieństwie do jezior) jest przestrzegane i plaża nie jest dzielona na sektory należące do poszczególnych ośrodków.
Krzyś66

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 225
Dołączył/a: 23 września 2013
Sprzęt: K1

Postprzez hangman » 14 marca 2019, o 21:05

Cała nadzieja jeszcze w prawie , które póki co nad morzem( w przeciwieństwie do jezior) jest przestrzegane i plaża nie jest dzielona na sektory należące do poszczególnych ośrodków.

I to mnie urzeka na Półwyspie Helskim. Morze parawanów w Jastarnii, a 5 minut marszu i mamy kilometr wolnej plaży.
Nie rozumiem tylko zakazu cumowania przy Mewim Ryfie w sezonie. Wyciągam katamaran, a mewy 5m ode mnie chmarą siedzą zadowolone.
Komu potrzebne takie durne zakazy. Ekoludkom spod portfela gazpromu ?
Świat kręci się dookoła moich marzeń...
hangman

Dziękował/a : 22
Dziękowano: 219
Dołączył/a: 05 lipca 2015
Sprzęt: samoróbki, KL12 itp, Nomad

Poprzednia strona

Powrót do Ku przestrodze