| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

NERIS SMART - już dostępne

NERIS SMART - już dostępne

Postprzez Neris » 15 kwietnia 2019, o 00:28

Chcę poinformować wszystkich tych, którzy są zainteresowani przede wszystkim Smartami, że tydzień temu przyjechały od Nerisa i są już dostępne na http://kajakiskladane.pl/11-kajaki-pneumatyczne/. Wiem, że sporo osób na nie czekało i ciągle miały być a nie było. A więc w końcu są :)

Smarty to jedna z najciekawszych propozycji na rynku kajaków hybrydowych, tzn. takich które łączą zalety kajaków dmuchanych z kajakami sztywnymi.

Opierające się o usztywniający stelaż Smarty są wyjątkowo sztywne co przekłada się na zupełnie niespotykaną w innych pneumatykach nautykę. Np. świetnie chodzą na fali i dobrze idą pod prąd bez myszkowania na boki. Testowałem, także wiem co piszę :)

Kilka zdjęć Smartów niżej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Neris
**

Dziękował/a : 24
Dziękowano: 29
Dołączył/a: 15 marca 2014
Sprzęt: NERIS ALU-2, NERIS Walküre-2

Re: NERIS SMART - już dostępne

Postprzez Ted » 15 kwietnia 2019, o 06:55

Warto zapoznać się z tym, jak zamieszczający ogłoszenie traktuje swoich klientów po sprzedaniu produktu:

http://kayakmedia.pl/ipb/topic/2684-kaj ... rad%C4%99/
https://bajdarka.blogspot.com/2018/03/k ... alu-2.html
Ted

Dziękował/a : 525
Dziękowano: 604
Dołączył/a: 20 lutego 2014
Sprzęt: kajak pneumatyczny

Postprzez Neris » 15 kwietnia 2019, o 10:51

W ramach gwarancji jest możliwość odesłania np. powłoki, zresztą wszystkiego co uzna Kupujący za niezgodne z opisem. Nawet na sprawdzenie przez producenta czy jest ok. I na pewno nikt nie robił by z tym problemów. Wtedy jeszcze Neris nie podklejał jednego ze szwów w powłokach swoich składaków o czym pisałem. I nie było to tak naprawdę konieczne, większość użytkowników nie miała z tym po prostu problemu bo wystarczyło odpowiednio ułożyć powłokę na stelażu o czym było napisane w instrukcji. Jeśli był z tym problem też samemu w dość łatwy sposób można sobie było z tym poradzić. Od kilku lat ten szew jest już fabrycznie podklejony na całej długości także nie występują ŻADNE ewentualne niedogodności. Reklamacje na Nerisy są rzadkością. Te kajaki są ciężkie do zdarcia. Zapraszam do kontaktu jeśli są jakieś pytania odnośnie tego sprzętu.
Neris
**

Postprzez marcel » 15 kwietnia 2019, o 11:49

Decathlon też kiedyś zaliczył wtopę z kajakiem przeciekającym na linii szycia. Nie próbowali tłumaczyć że to się rzadko zdarza, czy trzeba sobie podkleic. Cała seria 2015 poszła do zwrotu. Nawet bez paragonu przyjmowali.
Bajadarki zamieściły na blogu bardzo rzeczowy i obiektywny opis. Tym bardziej że używają kajaka dużo i często. Przy czym piszą też sporo o zaletach.

Może wrzuć po prostu jakiegoś większe relacje ze spływów ta hybryda? Tak żeby można pokazać zalety i wady. Może nawet nie wady tylko ograniczenia. To zawsze jest bardziej przekonywujace niż reklama.
marcel

Images: 0
Dziękował/a : 79
Dziękowano: 273
Dołączył/a: 04 kwietnia 2015
Sprzęt: Ponton Czajka, Solar 410

Postprzez Neris » 15 kwietnia 2019, o 12:33

Ta niedogodność w składakach ze szwem na pokładzie i jego odpowiednim układaniem na stelażu we wszystkich składakach Nerisa, w tym w moim ulubionym ALU-2, została już parę lat temu całkowicie wyeliminowana przez producenta. Teraz składając kajak, nie trzeba się zupełnie tym przejmować. Myślę, że mogą to potwierdzić użytkownicy.

Wracając do Smartów, pływałem w ubiegłym roku Smartem-2. Byłem zaskoczony jak dobrze ten kajak jak na dmuchańca szedł pod prąd co jest zasługą na pewno usztywniającego kajak stelaża. Niedługo wybieram się na testy z PRO, który jest dłuższym kajakiem i przy tym o mniejszej szerokości więc powinien być szybszy. Ale jest za to trochę cięższy.
Neris
**

Postprzez Ted » 15 kwietnia 2019, o 17:02

Panie zapłaciły 4000 tys, i w tej cenie mają sobie podklejać kajak , imponujące podejście do handlu i klienta.
W jaki sposób rozwiązuje, się tego typu problemy napisał Marcel.
marcel napisał(a):Decathlon też kiedyś zaliczył wtopę z kajakiem przeciekającym na linii szycia. Nie próbowali tłumaczyć że to się rzadko zdarza, czy trzeba sobie podkleic.
Ted

Dziękował/a : 525
Dziękowano: 604
Dołączył/a: 20 lutego 2014
Sprzęt: kajak pneumatyczny

Powrót do Pneumatyczne