| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Sprzedam wyposażenie mobilnej wypożyczalni kajaków

Ogłoszenia osób prywatnych.

Sprzedam wyposażenie mobilnej wypożyczalni kajaków

Postprzez MichałD » 10 listopada 2019, o 17:31

Kajaki:

- 11 x ProTour z gumowymi lukami (roczniki 2012-13, żółto-pomarańczowe)
- 1 x ProTour z gumowym lukiem i podnóżkami (rocznik 2012, żółto-pomarańczowy)
- 2x Sprinter rocznik 2015 z podnóżkami, bez luków ale z niepopękanymi siedziskami, żółto-pom.
- 4x Delsyk Nifty 385 roczniki 2015/2017 (2 czerwone, 1 mango 1 pomarańczowy) stan b. dobry
- 1x Prijon Invader rocznik niewiadomy stan nie najgorszy, kolor niebieski...

Kajaki w stanie dobrym, dawniej "głębsze" czy dłuższe rysy na bieżąco zalewałem roztopionym polietylenem później dałem sobie spokój, ale żaden nigdy nie był uszkodzony/spawany/klejony etc.

Wiosła (roczniki od 2012 do 2019 stan co najmniej dobry):

- Egalis Swift (pomarańczowe) - 17szt
- Egalis Swiss (czarne) - 8szt
- Egalis Swiss (czerwone) - 2szt
- Egalis składane - 2szt dł. 210cm i 2szt dł. 220cm
- Panda - 4szt

Kamizelki (stan od średniego do bardzo dobrego, "kajakowym" pranie/czyszczenie niezbędne):

- Aquarius kajakowa (czerwono-czarne) rozmiar S - 8szt
- Aquarius kajakowa (czerwono-czarne) rozmiar M - 13szt
- Aquarius kajakowa (czerwono-czarne) rozmiar L/XL - 15szt
- Aquarius dziecinna ratunkowa (pomarańczowa) - 3szt
- Olimp dziecinna (czerwono-czarne) - 2szt
- dziecinne inne - 5szt

Worki wodoszczelne - 16 sztuk Aquarius GoPack 30

rzutka - 1szt
fartuch nylonowy do prijona - 1szt.

Przyczepa kajakowa na bazie Bodex B75 (DMC 700kg, rok prod. 2012) na 14 kajaków.
W 2014 zmieniono fabryczny stelaż na własny projekt z systemem szybkiego mocowania kajaków, w 2016 wymieniano oś na mocniejszą kwadratową 1000kg (resory z amortyzatorami), w 2018r. zmieniono zaczep na Knott 1400kg, opony w b.dobrym stanie. Oczywiście zarejestrowana i ubezpieczona do lata 2020r.

Sprzęt używany na Górnej Pilicy, Warcie i Liswarcie.

Dodatkowo domena http://www.kajakiempopilicy.pl

Propozycje cenowe proszę kierować na maila: kontakt@kajakiempopilicy.pl

Sprzęt mogę dowieźć w promieniu +/- 120km, lub po wcześniejszym umówieniu odbiór osobisty we Włodowicach (pow. zawierciański, woj. śląskie)
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
MichałD

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 102
Dołączył/a: 17 czerwca 2013
Sprzęt: kajaki różne

Re: Sprzedam wyposażenie mobilnej wypożyczalni kajaków

Postprzez strażowy » 10 listopada 2019, o 22:53

Część Michał
poszło info na email ;)

Ps ...uzupełnienie emaila: przeczytałem Twoje wcześniejsze opinie na temat kajaka który jest w kręgu mojego zainteresowania - pomarańcz, ewentualnie żółty
...pozdrawiam z Poznania ;)
strażowy

Dziękował/a : 88
Dziękowano: 106
Dołączył/a: 26 sierpnia 2019
Sprzęt: Solar 2, cytrynowa Pyranha :)

Postprzez Mat » 2 grudnia 2019, o 18:00

Aby nie wprowadzać ludzi w błąd wypadałoby tutaj sprostować iż domena i kajaki nie są już na sprzedaż....

Wysłane z mojego TA-1020 przy użyciu Tapatalka
Mat

Images: 0
Dziękował/a : 85
Dziękowano: 287
Dołączył/a: 08 sierpnia 2013
Sprzęt: nifty 385, adventure plus

Postprzez MichałD » 2 grudnia 2019, o 18:33

Mat napisał(a):Aby nie wprowadzać ludzi w błąd wypadałoby tutaj sprostować iż domena i kajaki nie są już na sprzedaż....

A kto powiedział że nie są? wiesz o tym lepiej od właściciela?
Ale gwoli wyjaśnienia - jak zapewne wiesz od strażowego wstrzymuję się ze wszelkimi ruchami do wiosny i dopiero wtedy ostatecznie zdecyduję co i jak...
Natomiast ogłoszenie jak najbardziej zostaje (chyba że admin skasuje), na końcu jest info o przesyłaniu propozycji na maila.
MichałD

Postprzez strażowy » 2 grudnia 2019, o 21:57

MichałD napisał(a):...
Natomiast ogłoszenie jak najbardziej zostaje (chyba że admin skasuje), na końcu jest info o przesyłaniu propozycji na maila.

...umiem czytać "między wierszami" więc skoro nasze propozycje otrzymałeś, finalnie po pewnych ustaleniach zostały przez Ciebie zaakceptowane...a teraz jak dogadujemy odbiór Ty mówisz że się wstrzymujesz do wiosny ...i nadal czekasz na e-maile z propozycjami to ja mówię tak: powodzenia ;)
strażowy

Postprzez MichałD » 3 grudnia 2019, o 08:31

No to tym razem nie wyszło Ci totalnie czytanie między wierszami :lol:
Gdyby odbiór był by tak jak pisałem to byś już kajaki miał, a że po drodze wydarzyło się co nieco to wstrzymuję się i nie chodzi o Twoją (rozmawiałem/mailowałem tylko z Tobą nie z Matem) propozycję cenową, bo ona akurat była +/- OK.

p.s.
Dodatkowo zdaje się wydaje że byłeś finalnie zainteresowany 4 kajakami, a ja ich mam do sprzedania trochę większa ilość o przyczepie nie mówiąc...
MichałD

Postprzez strażowy » 3 grudnia 2019, o 10:03

MichałD napisał(a):No to tym razem nie wyszło Ci totalnie czytanie między wierszami :lol:
Gdyby odbiór był by tak jak pisałem to byś już kajaki miał...

skoro uważasz że warto tutaj ciągnąć tą kwestię to doprecyzujmy:
chęć zakupu zgłosiłem 10-listopada. Pierwszy dogodny dla Ciebie termin odbioru ( i jedyny) podałeś e-mailem 21-go listopada i dotyczył niedzieli 24-go. Akurat ten dzień z przyczyn rodzinnych nie odpowiadał mi jak też Matowi o czy od razu zostałeś poinformowany. Cisza w eterze więc wczoraj tj 02.grudnia piszę smsa żeby ustalić czy dysponujesz czasem w tym tygodniu a Ty odpisujesz że jednak nie sprzedajesz....po czym tutaj potwierdzasz że ogłoszenie aktualne i nadal czekasz na e-maile z propozycjami

Dla mnie temat jest bardzo klarowny, Mat zresztą ma, jak czytam, podobne odczucia...
Różne sytuacje człowiek w życiu trenuje - SPOSÓB jest b.ważny
Więc kolejny raz napiszę: 3maj się ciepło i powodzenia ;)
strażowy

Postprzez MichałD » 3 grudnia 2019, o 11:15

Czy Ty potrafisz czytać? NIE SPRZEDAJĘ TERAZ, a nie że nie sprzedaję wcale.
I jeszcze raz - tego sprzętu JEST WIĘCEJ niż byłeś zainteresowany, więc siłą rzeczy uwaga o propozycjach nie była skierowana do Ciebie...

Twoje odczucia nie moja sprawa, a życzenia składane z przekąsem zachowaj dla siebie.
MichałD

Postprzez strażowy » 3 grudnia 2019, o 11:30

MichałD napisał(a):... tego sprzętu JEST WIĘCEJ niż byłeś zainteresowany, więc siłą rzeczy uwaga o propozycjach nie była skierowana do Ciebie...

Twoje odczucia nie moja sprawa, a życzenia składane z przekąsem zachowaj dla siebie.

Wszystko co piszę tyczy się tych kajaków które wybraliśmy-cała oferta nas nie interesowała więc dodatkowych wyjaśnień chyba nie trzeba.

...i na koniec, co do szczerości: nie znamy się osobiście...i widocznie mierzysz mnie swoją miarą...to co mówię i piszę do Ciebie w całej kwestii kajakowej było i jest szczere. Ja temat wyczerpałem.
strażowy

Postprzez MichałD » 3 grudnia 2019, o 11:54

Nikogo nie mierzę, ani własna ani obcą miarą, a już szczególnie ludzi których nie znam nawet z przestrzeni wirtualnej.

Wyraźnie odpisałem że całość tematu odkładam do wiosny i przeprosiłem za to. Ty piszesz o tym co wybraliście, a Twój kompan wyjeżdża iż domena i kajaki nie są na sprzedaż? Skoro to poza zakresem zainteresowania to po co napisał "nie są już na sprzedaż..." kto tak powiedział, bo jako właściciel sobie nie przypominam? Wiem że to nie Ty napisałeś, ale Ty odpowiedziałeś. Temat można ciągnąć w nieskończoność...

Jeszcze raz - ogłoszenie z pierwszego postu jest cały czas aktualne i wszelkie propozycje będę brał pod uwagę, lecz nie wcześniej niż wczesną wiosną tzn. pewnie od przełomu marzec/kwiecień.
MichałD

Postprzez Mat » 3 grudnia 2019, o 12:09

To odpiszę jako wywołany do odpowiedzi.
Nie zaprzeczysz że ze strony Kajakiem po Pilicy zniknęły informacje o chęci sprzedaży, bo każdy może tam sobie zajrzeć i sprawdzić naocznie.
Przyznajesz też, że umówiłeś się na sprzedaż kilku, a potem zmieniłeś zdanie i za to Ci chwała.
Ale mi chodziło wyłącznie o to, że skoro się już rozmyśliłeś ze sprzedaży sprzętu (choćby do wiosny) to wypadałoby o tym napisać aby nie wprowadzać potencjalnego klienta w błąd, bo albo sprzedaję albo się zastanawiam. Warto też wspomnieć czy się chce sprzedać całość na raz czy w elementach. Choćby po to aby nie było niedomówień.
Na tym polega handel jakikolwiek by nie był.

Wysłane z mojego TA-1020 przy użyciu Tapatalka
Mat

Images: 0
Dziękował/a : 85
Dziękowano: 287
Dołączył/a: 08 sierpnia 2013
Sprzęt: nifty 385, adventure plus

Postprzez MichałD » 3 grudnia 2019, o 12:22

Jak ktoś będzie zainteresowany to napisze na podany adres i się dowie wszystkiego.
Z mojej strony koniec, jak będziecie zainteresowani to odezwiecie się na wiosnę, jak nie to też nie mam z tym problemu, najmniejszego...
MichałD

Powrót do Sprzedam, oddam - ogłoszenia prywatne