| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

rzepy na dmuchańca

Wykonywanie i naprawy osprzętu i wyposażenia łodzi, żaglówek, kanu, kajaków, pontonów i innych pływadeł.

rzepy na dmuchańca

Postprzez kooniu » 30 grudnia 2019, o 23:25

Jak wiecie stałem się posiadaczem packrafta Bilata mini, ale jako że to to talny budżetowiec jest przyszedł całkiem goły. Dla mnie to nie problem, bo upgrejtowanie moich pływadeł to połowa przyjemnosci. na razie wyposarzyłem go w siedzisko dmuchane z lidlowego kajaka, dwa zaczepy do zagla z przyssawek a teraz mam zamiar nakleić mu parę rzepów. Udało mi się odzyskać rzepy ok 15x15 cm naklejone na ... chyba pcw i z nich chce wyciąc rzepy do naklejenia na tratwę. Nie wiem jeszcze czy bedę je odklejał z tego tworzywa, czy własnie nakleić z nim, miałbym już gotową powierzchnię a samo tworzywo jakoś specjalnie sztywne nie jest - daje się wyginać i zwinąc w rurkę. mam zamiar przykleić do burt te włochate połówki a rzepy poszłyby do ekwipunku takiego jak fartuch, oparcie siedzenia itp.
Jak cos podziałam to się pochwalę 8-)
kooniu

Dziękował/a : 158
Dziękowano: 51
Dołączył/a: 01 lutego 2016
Sprzęt: samorobka z coroplastu

Re: rzepy na dmuchańca

Postprzez marcel » 31 grudnia 2019, o 12:11

Jeszcze można by to zrobić na rzepie typu dual Lock z 3M. Mają wersje sanoklejną do pcv.
marcel

Images: 0
Dziękował/a : 96
Dziękowano: 381
Dołączył/a: 04 kwietnia 2015
Sprzęt: Ponton Czajka, Solar 410

Postprzez kooniu » 9 stycznia 2020, o 23:31

wyglada całkiem fajnie - teraz czas na ekwipunek :)

Obrazek
kooniu

Dziękował/a : 158
Dziękowano: 51
Dołączył/a: 01 lutego 2016
Sprzęt: samorobka z coroplastu

Postprzez kooniu » 13 stycznia 2020, o 21:25

Obrazek

stary fartuch z SOFa
Obrazek
kooniu