| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Sprawdzona drogeria internetowa?

O wszystkim i niczym, ale kulturalnie.

Sprawdzona drogeria internetowa?

Postprzez Czarna006 » 31 stycznia 2020, o 09:57

Wiecie może gdzie warto kupić takie rzeczy jak kosmetyki do makijażu? Zależy mi, by były naprawdę dobrej jakości.

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 0
Dołączył/a: 14 stycznia 2019

Re: Sprawdzona drogeria internetowa?

Postprzez mlodek » 31 stycznia 2020, o 12:49

Czarna006 napisał(a):Wiecie może gdzie warto kupić takie rzeczy jak kosmetyki do makijażu? Zależy mi, by były naprawdę dobrej jakości.

Ja wiem - najlepsze jakie istnieją można nabyć u mnie, wszystkie z naturalnych składników.
Pozdrawiam - Włodek
mlodek

Dziękował/a : 372
Dziękowano: 444
Dołączył/a: 07 lutego 2015
Sprzęt: canoe (Wichita- Prospector)

Postprzez marcel » 31 stycznia 2020, o 13:19

mlodek napisał(a):
Czarna006 napisał(a):Wiecie może gdzie warto kupić takie rzeczy jak kosmetyki do makijażu? Zależy mi, by były naprawdę dobrej jakości.

Ja wiem - najlepsze jakie istnieją można nabyć u mnie, wszystkie z naturalnych składników.

Potwierdzam, u mlodka można zanabyć najlepsze kosmetyki. Żodyn inny sklep nie jest tak dobry, żodyn.
marcel

Images: 0
Dziękował/a : 120
Dziękowano: 460
Dołączył/a: 04 kwietnia 2015
Sprzęt: Ponton Czajka, Solar 410

Postprzez mlodek » 31 stycznia 2020, o 13:58

marcel - już Ci pszaja ! :m_:
Pozdrawiam - Włodek
mlodek

Dziękował/a : 372
Dziękowano: 444
Dołączył/a: 07 lutego 2015
Sprzęt: canoe (Wichita- Prospector)

Postprzez Anika56 » 31 stycznia 2020, o 14:23

A patrzyłaś na ofertę NEO Makeup? dostałam kiedyś stamtąd .../pomada-do-brwi.html]taką pomadę do brwi[/url] - produkt naprawdę super!

Dziękował/a : 0
Dziękowano: 0
Dołączył/a: 07 lutego 2019
Sprzęt: kajaki

Postprzez rawa » 31 stycznia 2020, o 14:54

Samodzielnie robiony krem składa się z fazy wodnej i fazy tłuszczowej, w których rozpuszcza się wybrane składniki.
Do fazy wodnej zazwyczaj dodaje się ekstrakty z ziół, owoców, glicerynę lub esencje kwiatowe.
Składnikami fazy tłuszczowej są z kolei oleje roślinne, rybne czy tłuszcze zwierzęce, a także witaminy, żel aloesowy, olejki eteryczne i emulgator, aby połączyć wszystkie składniki i uzyskać jednolitą konsystencję.

Ten sposób przygotowania kremu wymaga przynajmniej 30 minut wolnego czasu, gdyż składniki muszą być podgrzane i roztopione w kąpieli wodnej, a następnie bardzo dokładnie wymieszane.
Dodatkowo potrzebujesz podstawowych akcesoriów np. zlewki, cylindra, bagietki, wagi elektronicznej.

Pamiętajmy, że kremy przygotowywane samodzielnie są pozbawione konserwantów, dlatego w zależności od użytych składników powinny być zużyte w ciągu kilku tygodniu lub po dodaniu eko-konserwantu do 3 miesięcy.

0002Q27XG8SB8543-C122-F4.jpg
0002Q27XG8SB8543-C122-F4.jpg (45.69 KiB) Przeglądane 1472 razy
rawa
Jeżeli czegoś nie wolno a bardzo się chce, to można.
Nie walcz z wiatrem, rozłóż ręce i spróbuj dzięki niemu szybować.
rawa

Images: 0
Dziękował/a : 222
Dziękowano: 436
Dołączył/a: 22 września 2015
Sprzęt: INTEX EX5 modyfikowany GMO

Powrót do Hyde Park