| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Z biegiem Warty

Z biegiem Warty

Postprzez chi » 12 lipca 2020, o 13:12

ahoj,

ostatnio troszkę mniej mnie na tym forum... wynika to z faktu, że złapałem kolejną zajawkę, tym razem fotograficzną. korzystam z lata i długich dni, po pracy biorę aparat i jadę w teren, wieczorem przeglądam i publikuję zdjęcia i na resztę zajęć po prostu brakuje mi czasu...

zdecydowałem się stworzyć drugi "projekt" bo mój Raport z Tripa prowadzę już od ponad trzech lat jednak jest to dla mnie bardziej pamiętnik ze spływów. zbyt dużej popularności w internecie nie udało mi się dzięki niemu osiągnąć

dlatego zdecydowałem się wystartować z profilem "Z biegiem Warty" w którym nie skupiam się jedynie na kajakarstwie ale wrzucam tam też ciekawoski historyczne, zdjęcia nadwarciańskiej przyrody oraz aktualności zwinązane z Wartą. ma on zdecydowanie większy potencjał niż stricte kajakarski Raport z Tripa.

póki co ograniczam się do aktywności na facebooku, z czasem być może stworzę do tego projektu odrębną stronę

zapraszam Was więc serdecznie do śledzenia i udostępniania postów z mojego profilu :)

www.zbiegiemwarty.pl
Raport z moich tripów: http://www.raportztripa.pl
chi

Dziękował/a : 59
Dziękowano: 214
Dołączył/a: 01 października 2017
Sprzęt: Pyranha river tour

Powrót do Inne - oferty firm, reklamy, informacje, promocje