| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Znalezione wyniki: 4

Wróć do listy podziękowań

Re: Przywitaj się

Cześć wszystkim. Mam na imię Piotr i na razie stawiam na wodzie moje pierwsze kroki. Mam własny kajak pneumatyczny, który w marcu tego roku kupiłem znienacka za pieniądze uskładane na rower :) a w weekend majowy wybrałem się na mój pierwszy kilkudniowy spływ. Tak wyszło, że przygodę z kajakiem rozpocząłem od egzotycznej i pięknej rzeki Prut, w ukraińskiej części Bukowiny. Dotąd moja aktywność turystyczna ogniskowała się w górach, po których chodzę od kilkuletniego bajtla, a które teraz, po całym tygodniu pracy przy komputerze, pozwalają uciec chociaż na chwilę od cywilizacji :) Parę lat temu zapatrzyłem się w góry ukraińskie i od tamtej pory każdego roku staram się poznać jakiś nowy ich fragment. O przygodach kajakowych nie mam jeszcze co pisać, więc będę głównie czytał. Przynajmniej na razie :) Pozdrawiam!
przez wallie
21 maja 2018, o 18:28
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Przywitaj się

Witam kolegę z Krakowa. Widzę, że ostro rozpocząłeś przygodę z kajakiem. Może będzie kiedyś okazja spotkać się na wodzie. Przy okazji sprawdzimy, czy Twoja przemiana wody faktycznie się powiodła ;)

@Łysy: ja na wodę zawsze chętnie, jeśli akurat nie mam innych planów. Zwłaszcza, że moi znajomi raczej nie pływają, a ja sam dopiero zaczynam. Nie mam dowodów na ową przemianę :lol: Już dawno się ich pozbyłem :roll: To wieki temu było. Ale zawsze przy okazji można sprawdzić efekty działania firm czyniących takie cuda na skalę przemysłową :)
przez wallie
25 maja 2018, o 18:13
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Wieprz w 2018 - w końcu chcę to skończyć...

Osobę która nie potrafiła oprzeć się urokom jednej z moich dwóch "dziwek" proszę o autorefleksję oraz zorganizowanie jej bezstresowy powrót do domu. Pamiętam komu była nieobojętną, kto na nią pożądliwie spoglądał, kto z czułością jej dotykał, kto dzięki niej zaspakajał swoje potrzeby. Oczekuję przyznania się do winy, okazania skruchy, skutecznego naprawienia wyrządzonej szkody. Spełnienie powyższych warunków spowoduje odstąpienie od czynności zmierzających do skutecznego wyegzekwowania wierzytelności wynikłej z naliczenia wysokich stawek należnych za nieprawowite użycie.

Tak tak, Włodku. To ja. Akurat nie było Cię w pobliżu, kiedy w niedzielę rano pakowałem gary, więc wrzuciłem ją do kieszeni plecaka, a później najzwyczajniej sobie o niej zapomniałem. Prześlij mi na priv adres, pod który ją wysłać, bo pewnie w najbliższym czasie nie będzie okazji, żeby przekazać osobiście. I duże sorry za tymczasowe uszczuplenie haremu ;-)

Wszystkim z osoba już dziękowałem za ten super wyjazd, więc nie będę się tu powtarzał. Swoimi zdjęciami podzielę się w połowie przyszłego tygodnia, bo niestety na razie mam małe, po-powrotowe urwanie głowy.

PS Ale mnie Włodek podsumowałeś :D
przez wallie
5 czerwca 2018, o 22:43
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Co Nam W Duszy Gra?

Podzielę się czymś, co nuciłem dzisiaj przez całą drogę do pracy.
Naprawdę dobry kawałek hewi-metalu, pod postacią ballady o.. spokojnym morzu.
Rosyjska kapela Ария i kawałek "Штиль":

przez wallie
18 czerwca 2018, o 08:01
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

cron