| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Klamka zapadła

Dział o ludzkich błędach i wypadkach związanych z wodą.

Re: Klamka zapadła

Postprzez Waho » 29 sierpnia 2019, o 07:37

Co się odwlecze, to nie uciecze
Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2019, o 08:59 przez Waho, łącznie edytowano 1 raz
Waho

Dziękował/a : 422
Dziękowano: 219
Dołączył/a: 25 sierpnia 2013
Sprzęt: Łódka, deska SUP, kanu.

Postprzez Maga » 29 sierpnia 2019, o 08:48

Waho, zamiast wrzucać linki, proponuję, żebyś opisał coś własnymi słowami.
Nie życzę sobie również podsycania nagonki na kogokolwiek. Radzę, żebyś wziął sobie te słowa do serca.
http://panirybka.blogspot.com

Maga w kajaku - mapa

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu.
---
Wielki Odlot.
Maga

Images: 0
Dziękował/a : 1074
Dziękowano: 1018
Dołączył/a: 15 lutego 2014
Sprzęt: Helios II, Katana Action 10.4

Postprzez Waho » 29 sierpnia 2019, o 09:00

Ja tu widzę nagonkę ale na mnie, już pisałem że wszystkie tematy i posty które
zahaczają o politykę powinny być usuwane.
Waho

Postprzez Maga » 29 sierpnia 2019, o 09:06

Jako jedyny i do wyrzygania (przepraszam za to mocne słowo, ale czasem tak trzeba) epatujesz swoimi poglądami politycznymi przy każdej okazji, nawet tam, gdzie nie widzę związku.
Dyskusja to branie pod uwagę różnych punktów widzenia, dyskusja to również krytyka, owszem, czasem tematy zahaczają o politykę, ale jeszcze raz podpowiem Ci, że możesz coś opisać własnymi słowami, a stosujesz głównie "kulturę" obrazkową i linkową. Specjalnie piszę te słowa na forum, bo myślę, że nie jestem jedyna, która ma tego zwyczajnie dosyć. Słowa, które napisałam do Ciebie prywatnie nie odniosły żadnego skutku.

Maga w kajaku - mapa

---
Wielki Odlot.
Maga

Postprzez miandas » 29 sierpnia 2019, o 09:12

W pełni popieram stanowisko Magdy. Na fw są prezentowane różne poglądy, również takie, z którymi się kompletnie nie zgadzam. Czasem dyskusja ociera się o sprzeczkę, czy nawet awanturę ale tylko Waho zachowuje się, jakby był w chlewie i podobnie traktuje innych użytkowników forum. Od dawna nie wchodzę z nim w żadne rozmowy, jednak nadal przeszkadza mi jego zachowanie. Uważam, że czas z tym skończyć.
droga zawsze nagradza
mój kanał youtube
miandas

Dziękował/a : 2358
Dziękowano: 572
Dołączył/a: 24 czerwca 2015
Sprzęt: Solar410 Camden120 Twist 2.1

Postprzez Prus » 29 sierpnia 2019, o 14:53

By ograniczyć mocne słowa czy inwektywy, powiem jedynie, że poglądy przedstawiane na FW przez Waho zwykle budzą we mnie przynajmniej niechęć i odrazę. Nie mam ochoty być utożsamiany z forum, które zaczyna przypominać farmę reżimowych trolli. Albo trzeba coś z tym zrobić, albo zostawić forum do dyspozycji Waho i już tu nie zaglądać.
Prus

Dziękował/a : 245
Dziękowano: 483
Dołączył/a: 31 lipca 2013
Sprzęt: kajak

Postprzez rawa » 29 sierpnia 2019, o 14:55

Myślę że miedzy innymi z takiego poziomu "dyskusji" wielu nowych forumowiczów stać co najwyżej na przywitanie, a być może jeszcze większa grupa omija nas szerokim łukiem.
Nigdy wcześniej nie spotkałem takiego przypadku, aby takim szorowaniem bruku zniechęcać do wszystkiego.
O poglądach dyskutować trudno, ale już o unikalnym zderzeniu 2 szarych komórek tak, zero pokory tolerancji i jeszcze kilku innych rzeczy.
rawa
Jeżeli czegoś nie wolno a bardzo się chce, to można.
Nie walcz z wiatrem, rozłóż ręce i spróbuj dzięki niemu szybować.
rawa

Dziękował/a : 227
Dziękowano: 445
Dołączył/a: 22 września 2015
Sprzęt: INTEX EX5 modyfikowany GMO

Postprzez chi » 29 sierpnia 2019, o 16:35

zgadzam się z wami, mnie też wrzutki Waho na tematy polityczne po prostu denerwują, są żenujące, nie wiem jak to opisać. po prostu wolałbym ich nie widzieć, takie odpowiedzi memami i linkami podczas dyskusji są na poziomie gimnazjalistów.
Raport z moich tripów: http://www.raportztripa.pl
chi

Dziękował/a : 59
Dziękowano: 213
Dołączył/a: 01 października 2017
Sprzęt: Pyranha river tour

Postprzez Waho » 29 sierpnia 2019, o 18:19

Ja nie zaczynam takich tematów i nie ja jestem ekoturystą, jeśli wiecie co to znaczy,
dziwne że jakoś nie znalazłem tematu na FW o zanieczyszczeniu przez ścieki Wisły.
Waho

Postprzez Prus » 30 sierpnia 2019, o 08:07

Waho napisał(a):Ja nie zaczynam takich tematów i nie ja jestem ekoturystą, jeśli wiecie co to znaczy,
dziwne że jakoś nie znalazłem tematu na FW o zanieczyszczeniu przez ścieki Wisły.

Nie dociera do Ciebie, że najprawdopodobniej nikomu nie odpowiada Twoja tandetna propaganda? Czy chociaż raz się trafiło, że ktoś napisał "Waho ma rację, zewsząd otacza nas w nawała zdegenerowanego liberalizmu i antypolskiego lewactwa, a ten PiS taki fajny"? Chyba nie. Więc albo nie jesteś w stanie dostrzec, że nikt tego tutaj nie chce, albo zupełnie Cię to nie obchodzi. Nie wiem co gorsze.
Prus

Postprzez Krzyś66 » 30 sierpnia 2019, o 16:50

Ja użytkownika waho wpisałem sobie do wrogów w swoim profilu i jego wypociny się nie wyświetlają(pod warunkiem że jestem zalogowany) nie wiem czy to dobra czy zał droga, ale irytacji mam mniej.

A co do wątku głównego to z ostatniej chwili : w projekcie budżetu nie przewidziano kaski na pogłębienie toru wodnego w porcie elbląskim, będziemy mieli taki turystyczny przepław za półtora miliarda .... a co tam, kto bogatemu zabroni.
Alleluja i do przodu.
Krzyś66

Dziękował/a : 9
Dziękowano: 321
Dołączył/a: 23 września 2013
Sprzęt: K1

Postprzez Waho » 30 sierpnia 2019, o 18:40

Zwisają mi wasze poglądy polityczne i nie znali byście moich, ale uważacie że wy tylko macie :lol: :lol: racje,
mnie też nie wszystko się podoba co robi zjednoczona prawica uważam jednak że ich rządy są o 1000% lepsze od poprzedników.

Nawiasem oglądam czasem wiadomości w TVP i w TVN, raczej bardzo rzadko w Polsacie i potrafię wyciągnąć odpowiednie wnioski,
nie zamykam się do oglądania tylko jednej wybranej stacji.

PS. Kto ma rację okaże się przy zbliżających wyporach, to że tu na tym forum wydaje się wam że jesteście w większości nic nie znaczy,
może inni nie ujawniają swoich poglądów.
Waho

Postprzez Maga » 30 sierpnia 2019, o 19:07

Waho, chyba już wszystkim wyczerpała się cierpliwość.
Dostajesz bana na miesiąc.

Maga w kajaku - mapa

---
Wielki Odlot.
Maga

Postprzez rawa » 30 sierpnia 2019, o 19:26

Ktoś sądzi że nie ma na niego mocnych , obrażanie wszystkich w jednym zdaniu to norma.

Pytam więc moderatorów co można zrobić aby nie odpychać ludzi od tego gdzie szukają strefy wolnej od pracy polityki i pospolitego chamstwa.
Po wielu wypowiedziach, prośbach i podpowiedziach skutek żaden, ktoś jeszcze licy że samo się to zmieni ?

Może trzeba otworzyć listę sprzeciwu dla takiego szaletu prostoty szaleństwa i obrzydzenia.
Na sam widok że coś nowego "napisano" albo zalinkowano chce się stąd uciekać, mało było na temat jak to odczuwamy, teraz wiem że jest tak samo.

Oto kilka zapisów w dziale FAQ więc czemu nic się nie dzieje ?

Dlaczego mój post musi być zaakceptowany?
Administrator forum mógł zadecydować, że posty w danym dziale wymagają przeglądnięcia przed publikacją. Jest również możliwe, że administrator umieścił Cię w grupie, której posty muszą być zaakceptowane przed znalezieniem się na forum. Skontaktuj się z administratorem, by uzyskać dalsze szczegóły.

Dlaczego otrzymałem ostrzeżenie?
Każdy administrator ma swoje zasady na forum. Jeśli je złamałeś, mogłeś zostać ukarany ostrzeżeniem. Zauważ, że jest to decyzja administratora i phpBB Group nie ma nic wspólnego z ostrzeżeniami na forum. Skontaktuj się z administratorem forum, jeśli nie wiesz, dlaczego otrzymałeś ostrzeżenie.

Dlaczego nie mogę dodawać załączników?
Uprawnienia dotyczące załączników mogą być przyznawane dla każdego działu, dla każdej grupy i dla każdego użytkownika. Administrator forum mógł nie zezwolić na dołączanie ich w dziale, w którym piszesz lub przyznać uprawnienia jedynie niektórym grupom. Jeśli nie rozumiesz, dlaczego nie możesz ich dołączać, skontaktuj się z administratorem forum.

Jak utworzyć ankietę?
Kiedy tworzysz nowy wątek lub edytujesz pierwszy post już istniejącego, kliknij zakładkę „Tworzenie ankiety” znajdującą się poniżej głównego formularza; jeśli nie widzisz jej, to znaczy, że nie masz odpowiednich uprawnień, by tworzyć ankiety. Wprowadź tytuł i co najmniej dwie opcje do odpowiednich pól, upewniając się, że każda opcja znajduje się w osobnej linii w polu tekstowym. Możesz również ustalić liczbę opcji, które użytkownik może wybrać w ankiecie, czas trwania ankiety wyrażony w dniach (0 oznacza brak limitu) i w końcu zadecydować, czy użytkownicy mogą zmieniać swoje głosy.
rawa
rawa

Postprzez miandas » 30 sierpnia 2019, o 19:29

@Rawa: waho dostał bana
droga zawsze nagradza
mój kanał youtube
miandas

Dziękował/a : 2358
Dziękowano: 572
Dołączył/a: 24 czerwca 2015
Sprzęt: Solar410 Camden120 Twist 2.1

Postprzez Maga » 30 sierpnia 2019, o 19:29

Rawa, chyba nie zauważyłeś mojego posta piętro wyżej od Ciebie.
Czemu przytaczasz z FAQ zapis o ankiecie? (tak z ciekawości)

Maga w kajaku - mapa

---
Wielki Odlot.
Maga

Postprzez rawa » 30 sierpnia 2019, o 19:33

Teraz widzę i popieram pisanie postu mojego zaczęło się zanim zobaczyłem bana na nieodświeżonym ekranie :||:
@Maga ankieta może zawierać pytanie o zablokowaniu użytkownika, nie przechodzi mi przez głowę słowo wykluczenie bo jest go za dużo wokół.
rawa
rawa

Postprzez Prus » 30 sierpnia 2019, o 21:27

Odkąd pamiętam zawsze jest to samo. Waho dostaje bana, wraca i znów jest chamstwo, gnój i propaganda w wydaniu stalinowskim. I będzie sobie rozmawiał sam ze sobą w wątkach nawet nie wiem o czym. Za miesiąc będzie to samo.
Prus

Postprzez Maga » 30 sierpnia 2019, o 21:36

Prus napisał(a):Odkąd pamiętam zawsze jest to samo. Waho dostaje bana, wraca i znów jest chamstwo, gnój i propaganda w wydaniu stalinowskim. I będzie sobie rozmawiał sam ze sobą w wątkach nawet nie wiem o czym. Za miesiąc będzie to samo.

Pożyjemy - zobaczymy.
Proszę o zgłaszanie postów i wątków, które wymagają uwagi moderatora. Jestem tylko człowiekiem, czasem nie nadążam z tym wszystkim.

Maga w kajaku - mapa

---
Wielki Odlot.
Maga

Postprzez peterka » 30 sierpnia 2019, o 22:53

Słuszna decyzja. Za miesiąc jeszcze raz taki numer z pouczaniem politycznym i proponuje wskazać drzwi wyjściowe.
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 721
Dziękowano: 663
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Poprzednia strona

Powrót do Ku przestrodze