| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

Wkra, Narew, Wisła 10.09.2018

Nasze i nie tylko relacje z wody, ze spływów i wypraw.
Regulamin działu
WAŻNE: Bardzo proszę o dodawanie do tytułu relacji daty rozpoczęcia wyprawy w formacie DD.MM.RRRR.

Wkra, Narew, Wisła 10.09.2018

Postprzez M 52 » 7 października 2018, o 13:35

Wrześniowa Wkra, Narew i odrobina Wisły ;) Taki krótki kilkugodzinny spływ poniedziałkowy. Wspaniała pogoda i cała rzeka dla mnie.
Zaparkowałem na przystani Kajaki Dylewski, a stamtąd trzy minuty pociągiem do Pomiechówka i spacer pod most kolejowy, gdzie nadmuchałem kajak.
Wkra mnie urzekła. Czysta woda, piaszczyste dno, kępy roślin, niedostępne brzegi. Aż miałem ochotę popluskać się w wodzie. Narew z kolei głęboka i spokojna, z ciemną wodą i mnóstwem ptactwa. Nad Narwią Twierdza Modlin i spichlerz. No i Wisła, spieniona woda i szybki nurt. Wisłę znam, ale tylko powyżej Warszawy, tu niżej jakoś źle mi się kojarzy ;) Pokręciłem się i uciekłem na Narew. To był pierwszy mój spływ nowym starym Heliosem (kupiłem prawie nieużywany, starszy model Heliosa. Chybotliwe to trochę, ale pływa fajnie).
Jak tylko zrobi się ciepło, to znowu popłynę Wkrą, tylko zacznę wyżej, żeby nacieszyć się tą rzeką.
A tu kilka zdjęć ze spływu -
https://photos.app.goo.gl/5VKPxG7VTB6fBK3X9
M 52
*

Dziękował/a : 3
Dziękowano: 6
Dołączył/a: 05 grudnia 2014
Sprzęt: kajak żagle silnik

Re: Wkra, Narew, Wisła 10.09.2018

Postprzez maciej66 » 14 października 2018, o 19:15

Myślę że poniedziałek jest najlepszym dniem na spływ. Zazdroszczę tak dobrze rozpoczętego tygodnia. :||:
maciej66

Images: 0
Dziękował/a : 2
Dziękowano: 107
Dołączył/a: 25 października 2016
Sprzęt: traper

Powrót do Relacje - spływy, wyprawy, przygody. Wróciłem z...