| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

ciekawe ksiazki o kajakarstwie

Rozmowy o wszystkim co związane z Nami i z wodą.

ciekawe ksiazki o kajakarstwie

Postprzez kooniu » 31 grudnia 2018, o 01:43

Hejka, wyszukiwarka nic mi nie wyrzuciła, a jest sporo ksiazek o kajakarstwie, wyprawach bliskich i dalekich.teraz, zimą czas na lekturę . Ja dzisiaj dzięki topikowi na forum zeglarskim dowiedziałem się o książce - Korabiewicz Wacław - Kajakiem do Indii . jest w pdf , wiec oczywiscie zassałem i łyknałem na gorąco pierwsza cześć - czyta sie super.
Sa tez książki Doby ?(nie znam tutułu i nie czytałem :oops: ) i pewnie wiele innych - jak coś macie ciekawego co wam się spodobało wrzucajcie, jak coś kichowatego to też, przynajmniej uniukniemy rozczarowania
kooniu

Dziękował/a : 122
Dziękowano: 38
Dołączył/a: 01 lutego 2016
Sprzęt: samorobka z coroplastu

Re: ciekawe ksiazki o kajakarstwie

Postprzez Maga » 24 stycznia 2019, o 18:29

W lato przeczytałam fajną książkę "Kajakiem przez Syberię, czyli dobre miejsce na działkę" Tomasza Kordyasza.
kajakiem-przez-syberie-czyli-dobre-miejsce-na-dzialke.jpg
kajakiem-przez-syberie-czyli-dobre-miejsce-na-dzialke.jpg (75.46 KiB) Przeglądane 246 razy

Zainteresowała mnie, bo opowiada o trzech wyprawach przez syberyjską tajgę... pompowanymi kajakami.
Czyta się dobrze, bo ma takiego "ducha przygody", choć jako korektor trochę zgrzytałam zębami nad niedbałością opracowania językowego, ale spoko, da się przeżyć.
Polecam. Może sobie nawet kupię, bo miałam pożyczoną z biblioteki, a może bym kiedyś do niej wróciła.
http://panirybka.blogspot.com

Maga w kajaku - mapa

"Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
Maga

Images: 0
Dziękował/a : 670
Dziękowano: 737
Dołączył/a: 15 lutego 2014
Sprzęt: Helios II

Postprzez McArthur » 24 stycznia 2019, o 23:40

Obrazek
McArthur

Dziękował/a : 37
Dziękowano: 280
Dołączył/a: 15 grudnia 2013
Sprzęt: Canoe, Brig 500 50KM

Postprzez Kilo » 10 lutego 2019, o 10:27

Z mieszanymi uczuciami czytam Kajak i przygoda Jerzego Sobolewakiego.
Dla znajomych autora to może fajna pozycja, dla mnie trochę smaczków z lat '70 i późniejszych zawiniętych w informacje co to był za spływ i kto przyniósł alkohol. Zresztą sam autor się wypowiada, ze zona na taka zawartość książki zwróciła uwagę.
Kilo
nowy użytkownik, bez *

Dziękował/a : 3
Dziękowano: 2
Dołączył/a: 03 lutego 2019
Sprzęt: Drzwi od stodoły

Powrót do Rozmowy