| Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOURS | PROZONE - wypożyczalnia kamer GoPro! | KONKURS RELACJA MIESIĄCA |

krótko na Wiśle 28.07.2019

Nasze i nie tylko relacje z wody, ze spływów i wypraw.
Regulamin działu
WAŻNE: Bardzo proszę o dodawanie do tytułu relacji daty rozpoczęcia wyprawy w formacie DD.MM.RRRR.

krótko na Wiśle 28.07.2019

Postprzez M 52 » 1 sierpnia 2019, o 22:52

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Krótki Wiślany spływ z ujścia Świdra do Warszawy. Pierwszy raz w tym roku. I próba nowego wózka.
Podobno ktoś na budowie mostu zajmuje się pomaganiem w przenoszeniu kajaków, jednak nikogo takiego nie znalazłem, cieć też nic nie wiedział. Zresztą i tak chciałem powłóczyć kajak po lądzie. Niestety podjazd pod skarpę i przejście przez las trochę mnie zmęczyło, więc wlazłem na plażę zaraz za mostem i gnałem ku wodzie. Okazało się jednak, że była to plaża pełna nieodzianych facetów. Dawno tak szybko nie wodowałem kajaka. Muszę znaleźć jakieś wygodne miejsce do lądowania w Warszawie, za stary jestem na przedzieranie się przez zarośla. Taki spływ, nawet z dodatkowymi "atrakcjami", znakomicie pozwala mi zresetować się przed kolejnym koszmarnym tygodniem w pracy. Fantastyczne są te puste wiślane plaże.
W linku jest kilka zdjęć wózkowo-kajakowych.
M 52
*

Dziękował/a : 3
Dziękowano: 7
Dołączył/a: 05 grudnia 2014
Sprzęt: kajak i silnik na dmuchańcu

Re: krótko na Wiśle 28.07.2019

Postprzez miandas » 2 sierpnia 2019, o 07:36

A gdzie zdjęcia z plaży???
Dawno nie widziałem tego modelu heliosa. To, że są jeszcze w użytku, dobrze świadczy o marce i właścicielach
droga zawsze nagradza
mój kanał youtube
miandas

Images: 0
Dziękował/a : 1683
Dziękowano: 382
Dołączył/a: 24 czerwca 2015
Sprzęt: Solar 410, OldTown Camden120

Postprzez peterka » 2 sierpnia 2019, o 08:20

I pomyśleć że gdybym nie kręcił nosem przy kupnie tego kajaka: helios na rynek USA ...byłby mój :) . Ale trudno kupować kota w worku na odległość.
Widać że M52 jest PRAWIDŁOWO dumny z tego sprzętu. Gratuluję spływu.
,,Płynie sie po to - żeby płynąć" R.Polański ,, Nóż w wodzie"
peterka

Dziękował/a : 525
Dziękowano: 509
Dołączył/a: 09 sierpnia 2014
Sprzęt: Solar 410c twist 2 helios1

Postprzez M 52 » 4 sierpnia 2019, o 21:32

miandas napisał(a):A gdzie zdjęcia z plaży???
Dawno nie widziałem tego modelu heliosa. To, że są jeszcze w użytku, dobrze świadczy o marce i właścicielach

Zdjęcia som!!! Plażą za bardzo się nie nacieszyłem, bo wiatr porwał mi poduszkę niemal spod tyłka, więc gnałem przez bezkresne piaski, zanim dopadłem zbiega.

peterka napisał(a):I pomyśleć że gdybym nie kręcił nosem przy kupnie tego kajaka: helios na rynek USA ...byłby mój :) . Ale trudno kupować kota w worku na odległość.
Widać że M52 jest PRAWIDŁOWO dumny z tego sprzętu. Gratuluję spływu.

To był impuls :D Po prostu od razu pojechałem w świat i go kupiłem. Kajak jest solidnie wykonany i był chyba nieużywany. Zaprzyjaźniliśmy się ;)
M 52
*

Dziękował/a : 3
Dziękowano: 7
Dołączył/a: 05 grudnia 2014
Sprzęt: kajak i silnik na dmuchańcu

Powrót do Relacje - spływy, wyprawy, przygody. Wróciłem z...